Andrluv chlum

Z Ústí nad Orlicí po kapličkach až na vrcholek Andrlova Chlumu kde na vás čeká rozhledna, z které... přečíst další informace

Recenzováno: 16. února 2020
Iva M
Andrlův Chlum 28.10.2019

Doporučuji, rychlá obsluha, vynikající kuchyně (zvěřinové hody) a krásné prostředí pro aktivní... přečíst další informace

Recenzováno: 28. října 2019
Skavis
Svitavy, Česká republika

Recenzováno: 28. října 2019 prostřednictvím mobilu

Doporučuji, rychlá obsluha, vynikající kuchyně (zvěřinové hody) a krásné prostředí pro aktivní odpočinek.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli Skavis.
Recenzováno: 12. srpna 2019

Ze zkušenosti vím, že restaurace, které jsou jako jediné u nějakého turistického místa nebývají moc inovativní, prostě není konkurence, tak je nic nenutí být opravdu dobrými (hladoví turisté stejně přijdou). Zde jsem však byla mile překvapena jak cenami, tak jídlem... na jídelním lístku byly prázdniny se sous vide, ochutnali jsme tři různá jídla a všechna byla moc dobrá, jedno dokonce vynikající (kuřecí plátek s bylinkami). Obsluha pohotová i jídlo bylo velmi rychle připravené, porce větší než bývá zvykem. Ceny od nějakých 120 korun (hotovky) a velmi široký výběr - od české klasiky (guláš, svíčková) po evropskou kuchyni. Doporučuji!

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli vercane.
Recenzováno: 9. května 2018 prostřednictvím mobilu

Výborná kuchyně, příjemné prostředí, milý personál. Vždy se tam se ženou rádi vracíme. 100% doporučení od nás!

Datum zážitku: říjen 2017
Poděkujte uživateli kubafiala2017.
Recenzováno: 9. srpna 2017

Výborná kuchyně, krásné prostředí. Opravdu rádi tam jezdíme a jediné co vadí jsou v létě vosy venku.
Přesto tam jezdíme často, vozíme tam návštěvy, prostě se chlubíme tímto místem.

Datum zážitku: červenec 2017
2  Poděkujte uživateli Michal M.
Recenzováno: 11. července 2017

Chata na Andrlově Chlumu s rozhlednou. Výborný tip na nedělní procházku pro lidi z Ústí nad Orlicí a blízkého okolí. V případě pěší túry krásná procházka lesem. Nahoru ovšem lze vyjet i na kole nebo autem. Nahoře možnost vystoupit na rozhlednu a pokochat se krásným výhledem do okolí. Pro děti venku houpačky a pískoviště. Pro dospělé možnost posezení buď uvnitř nebo venku. Ochutnávka vynikající staročeské kuchyně nebo místních specialit. Pořádají zde i různé gastronomické akce : dny řízků, jídla z divočiny, svatomartinská husa atd. Velmi příjemný personál láká k posezení. Jako rodina chodíme velmi často!

Datum zážitku: červen 2017
1  Poděkujte uživateli Miloš S.