“Nádherný výhled na Lago di Garda ”
Recenze Monte Baldo

Monte Baldo
Podrobnosti o atrakci
Recenzováno: 30. června 2018 prostřednictvím mobilu

Lístky jsme kupovali na internetu ale fronta u pokladny nebyla žádná (30.6.sobota). Výhled skvělý. Dole v Malcesine 34 stupňů, nahoře příjemných cca 23. Espresso nahoře 1 euro v dřevěné budce u cesty, ve vedlejší restauraci 2 eura.

6  Poděkujte uživateli Pavel N.

Recenzováno: 8. ledna 2018

Na Monte Baldo jsme se zatím nedostali, nezbyl nám čas, ale můžu doporučit dvě věci. Lístek si kupte předem na internetu. Vyhnete se obrovské frontě. A parkujte nejlépe ve městě. Parkoviště v blízkosti lanovky, jsou téměř vždy plná k prasknutí. Ceny parkovného v okolí jsou o něco vyšší, než normálně.

8  Poděkujte uživateli Jaroslav Š.
Recenzováno: 21. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Doporučuji se lanovkou svézt,odměnou vám bude nádherný výhled na jezero.Nahoře jsou restaurace,lehátka na opalování,lamy-se kterými můžete cestovat po okolí.
Člověk tam dokáže strávit celý den.Doporučuji vyrazit brzy, nejlépe hned v 8h,vyhnete se tak šíleným frontám jak u pokladen,tak na samotnou lanovku.
Jízdenku je možné si zakoupit i na internetu.

2  Poděkujte uživateli Eva B.
Recenzováno: 14. srpna 2017

Doporučuji zakoupit lístek přes internet, odpadne tak jedna fronta na zakoupení lístku. Pak následuje fronta na lanovku nahoru, což v našem případě po příchodu během 11 hodiny trvalo ještě cca 30-45 minut. Kabina lanovky se během cesty nahoru a dolů otáčí dokola, aby jste mohli stát na jednom místě a vidět tak na všechny strany. Na vrcholku je možné sledovat vzlétání paraglidistů, kteří přelétají přes jezero na jeho protější stranu. Pasou se zde i místní krávy, které se pohybovaly i mimo vyhrazenou pastvinu, ale nebyly nebezpečné. Lze se najíst buď v bufetovém typu restaurace nebo v klasické. Ve stánku nabízeli prodej místních sýrů.

Poděkujte uživateli miri138.
Recenzováno: 27. července 2017

Na lanovku bývají velké fronty, proto je lepší koupit si lístek přes internet - senioři nad 65 let mají cenu nižší (15 euro) za cestu tam i zpět. Nahoře je možnost projít se po vrcholu i sejít níže, příp. se vrátit zpět. Téměř vždy tam jsou i paraglaidisté - dívat se na ně, jak se snáší mezi horami dolů, je úžasné. V restauraci jsou rozumné ceny za jídlo i pití, ve stánku se prodávají různé druhy sýrů. Najdete tu zvířectvo - stádo krav a taky alpaky. Klidně tu vydržíte i celý den - pořád je na co se dívat nebo jen tak relaxovat v lehátkách, které jsou zde k dispozici.

1  Poděkujte uživateli 1hanka3.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Monte Baldo, si také prohlíželi

Malcesine, Provincie Verona
Malcesine, Provincie Verona

Tremosine, Provincie Brescia

Už jste navštívili Monte Baldo? Sdílejte své zkušenosti!