Monte Baldo
Nejlepší zážitek z Gardy

Jednoznačně nejkrásnější zazitek z tydenni dovolené na Garde. Určitě kupte online lístky predem... přečíst další informace

Recenzováno: 25. srpna 2018
Tamara P
Monte Baldo

Jezero Lago di Garda jako na dlani. Opravdu krásný výhled. Na lanovku jsme čekali asi půl hodinky... přečíst další informace

Recenzováno: 13. srpna 2018
Štěpánka N

Recenzováno: 6. července 2018 prostřednictvím mobilu

Krásný výhled a určitě stojí za to. Nicméně v sezóně totálně narváno na lanovce. Doporučujeme si koupit jízdenky online a rezervovat si přednostní jízdu (připlatíte a nečekáte). Jinak budete cca hodinu čekat na vstupné a pak další hodinu na lanovku.

Datum zážitku: červenec 2018
6  Poděkujte uživateli Verulininka.
Recenzováno: 30. června 2018 prostřednictvím mobilu

Lístky jsme kupovali na internetu ale fronta u pokladny nebyla žádná (30.6.sobota). Výhled skvělý. Dole v Malcesine 34 stupňů, nahoře příjemných cca 23. Espresso nahoře 1 euro v dřevěné budce u cesty, ve vedlejší restauraci 2 eura.

Datum zážitku: červen 2018
6  Poděkujte uživateli paveln2016.
Recenzováno: 8. ledna 2018

Na Monte Baldo jsme se zatím nedostali, nezbyl nám čas, ale můžu doporučit dvě věci. Lístek si kupte předem na internetu. Vyhnete se obrovské frontě. A parkujte nejlépe ve městě. Parkoviště v blízkosti lanovky, jsou téměř vždy plná k prasknutí. Ceny parkovného v okolí jsou o něco vyšší, než normálně.

Datum zážitku: červenec 2017
8  Poděkujte uživateli Jaroslav Š.
Recenzováno: 21. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Doporučuji se lanovkou svézt,odměnou vám bude nádherný výhled na jezero.Nahoře jsou restaurace,lehátka na opalování,lamy-se kterými můžete cestovat po okolí.
Člověk tam dokáže strávit celý den.Doporučuji vyrazit brzy, nejlépe hned v 8h,vyhnete se tak šíleným frontám jak u pokladen,tak na samotnou lanovku.
Jízdenku je možné si zakoupit i na internetu.

Datum zážitku: srpen 2017
2  Poděkujte uživateli Eva B.
Recenzováno: 14. srpna 2017

Doporučuji zakoupit lístek přes internet, odpadne tak jedna fronta na zakoupení lístku. Pak následuje fronta na lanovku nahoru, což v našem případě po příchodu během 11 hodiny trvalo ještě cca 30-45 minut. Kabina lanovky se během cesty nahoru a dolů otáčí dokola, aby jste mohli stát na jednom místě a vidět tak na všechny strany. Na vrcholku je možné sledovat vzlétání paraglidistů, kteří přelétají přes jezero na jeho protější stranu. Pasou se zde i místní krávy, které se pohybovaly i mimo vyhrazenou pastvinu, ale nebyly nebezpečné. Lze se najíst buď v bufetovém typu restaurace nebo v klasické. Ve stánku nabízeli prodej místních sýrů.

Datum zážitku: srpen 2017
Poděkujte uživateli miri138.