“Lanovkou nahoru a dolu”
Recenze Monte Baldo

Monte Baldo
Podrobnosti o atrakci
Recenzováno: 12. července 2018

fronty před pokladnami, největší žně měli s paraglidingem. Cesta za dvě osoby 48e. N akopci byl úžasný výhled, dá se jít chvíli o vrstevnici, ohrada s lamami a velice silný vítr. Kolem je pod vámi mnoho stezek a jezírek.

1  Poděkujte uživateli len0072018.

Recenzováno: 6. července 2018 prostřednictvím mobilu

Krásný výhled a určitě stojí za to. Nicméně v sezóně totálně narváno na lanovce. Doporučujeme si koupit jízdenky online a rezervovat si přednostní jízdu (připlatíte a nečekáte). Jinak budete cca hodinu čekat na vstupné a pak další hodinu na lanovku.

6  Poděkujte uživateli Verulininka.
Recenzováno: 30. června 2018 prostřednictvím mobilu

Lístky jsme kupovali na internetu ale fronta u pokladny nebyla žádná (30.6.sobota). Výhled skvělý. Dole v Malcesine 34 stupňů, nahoře příjemných cca 23. Espresso nahoře 1 euro v dřevěné budce u cesty, ve vedlejší restauraci 2 eura.

6  Poděkujte uživateli Pavel N.
Recenzováno: 8. ledna 2018

Na Monte Baldo jsme se zatím nedostali, nezbyl nám čas, ale můžu doporučit dvě věci. Lístek si kupte předem na internetu. Vyhnete se obrovské frontě. A parkujte nejlépe ve městě. Parkoviště v blízkosti lanovky, jsou téměř vždy plná k prasknutí. Ceny parkovného v okolí jsou o něco vyšší, než normálně.

8  Poděkujte uživateli Jaroslav Š.
Recenzováno: 21. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Doporučuji se lanovkou svézt,odměnou vám bude nádherný výhled na jezero.Nahoře jsou restaurace,lehátka na opalování,lamy-se kterými můžete cestovat po okolí.
Člověk tam dokáže strávit celý den.Doporučuji vyrazit brzy, nejlépe hned v 8h,vyhnete se tak šíleným frontám jak u pokladen,tak na samotnou lanovku.
Jízdenku je možné si zakoupit i na internetu.

2  Poděkujte uživateli Eva B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Monte Baldo, si také prohlíželi

Malcesine, Provincie Verona
Malcesine, Provincie Verona

Tremosine, Provincie Brescia

Už jste navštívili Monte Baldo? Sdílejte své zkušenosti!