Monte Baldo
Nejlepší zážitek z Gardy

Jednoznačně nejkrásnější zazitek z tydenni dovolené na Garde. Určitě kupte online lístky predem... přečíst další informace

Recenzováno: 25. srpna 2018
Tamara P
K výšinám mezi krávy

Recenzováno: 29. července 2018
Cvajk_fon_Moravia
Morava, Česká republika

Recenzováno: 29. července 2018 prostřednictvím mobilu

Přijeli jsme 29.7. dopoledne 10.40 parníkem z Rivy a čekali 40 min na kabinu. Ale nahoru už to jelo rychle, lanovka je nová. 22E dospěly, 10E deti do 13 let. Zpáteční. Zatímco dole řádila vedra (32), nahoře je fakt příjemně, snad něco přes 20. Mikiny jsme brali zbytečně. Všude samé krávy a paragliding, mají tam i Alpaky. Doporučujeme procházku směr Riva po hřebeni po rovině cca 15 min. Je tam pak vyhlídka na Rivu a Torbole.

Datum zážitku: červenec 2018
3  Poděkujte uživateli Cvajk_fon_Moravia.
Recenzováno: 12. července 2018

fronty před pokladnami, největší žně měli s paraglidingem. Cesta za dvě osoby 48e. N akopci byl úžasný výhled, dá se jít chvíli o vrstevnici, ohrada s lamami a velice silný vítr. Kolem je pod vámi mnoho stezek a jezírek.

Datum zážitku: září 2017
1  Poděkujte uživateli len0072018.
Recenzováno: 6. července 2018 prostřednictvím mobilu

Krásný výhled a určitě stojí za to. Nicméně v sezóně totálně narváno na lanovce. Doporučujeme si koupit jízdenky online a rezervovat si přednostní jízdu (připlatíte a nečekáte). Jinak budete cca hodinu čekat na vstupné a pak další hodinu na lanovku.

Datum zážitku: červenec 2018
6  Poděkujte uživateli Verulininka.
Recenzováno: 30. června 2018 prostřednictvím mobilu

Lístky jsme kupovali na internetu ale fronta u pokladny nebyla žádná (30.6.sobota). Výhled skvělý. Dole v Malcesine 34 stupňů, nahoře příjemných cca 23. Espresso nahoře 1 euro v dřevěné budce u cesty, ve vedlejší restauraci 2 eura.

Datum zážitku: červen 2018
6  Poděkujte uživateli paveln2016.
Recenzováno: 8. ledna 2018

Na Monte Baldo jsme se zatím nedostali, nezbyl nám čas, ale můžu doporučit dvě věci. Lístek si kupte předem na internetu. Vyhnete se obrovské frontě. A parkujte nejlépe ve městě. Parkoviště v blízkosti lanovky, jsou téměř vždy plná k prasknutí. Ceny parkovného v okolí jsou o něco vyšší, než normálně.

Datum zážitku: červenec 2017
8  Poděkujte uživateli Jaroslav Š.