Recenzováno: 5. prosince 2019

Děkuji vám za váš dotaz. Ve vašem hotelu jsem se cítila skvěle. Místo a okolí jsou přímo kouzelné. Hotel je opravdu na romantickém místě. Služby byly skvělé a personál přátelský a ochotný pomoci. Pokoj byl vždy čistý a uklizený. Obzvlášť mě potěšila možnost si uvařit kávu nebo čaj přímo na pokoji. A spalo se mi u vás jako ve vlastní posteli, takže moc dobře:-). Děkuji.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli lucievostalova.
Recenzováno: 16. září 2019

vše bylo jako vždy super mohu doporučit, vracíme se do tohoto hotel cca už 6 let a příště jen tento hotel. Jídlo skvělé, obsluha výborná, poloha ve středu dění - super, ceny dobré celkově mohu doporučit.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli stepan461.
Recenzováno: 30. července 2019

Nadherne umístění hotelu s pizerii hned u jezera Lago di Garda,ale i přesto tu nejsou přemrštěné ceny,Jídlo vyborne-měli jsme houbove rizoto,hovezi steak i salamovou pizzu. Prijemna a rychlá obsluha!!!!!

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli LucieKevin5.
Recenzováno: 17. července 2018

Velmi příjemný hotel na perfektním místě. Moc dobrá kuchyně a služby. Perfektní snídaně. Jen mne překvapila cena za parkování, které je cca 700m od hotelu. Velmi milý personál, hlavně v restauraci. Doporučuji!

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Daydream613573.
Claudio N, Proprietario v zařízení Hotel Benaco, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. srpna 2018

Thank you for taking your time for the review. we love to hear about our great staff and services. we really appreciate it and hope to see you soon, take care!

Recenzováno: 4. července 2018

Vše v pořádku, hotel čistý, obsluha příjemná. Prostředí krásné.
V hotelu možnost parkování ve dvoře.
Možnost posezení na terase s výhledem na jezero, přímo na promenádě.
K pláži cca 200 metrů po promenádě.

Datum pobytu: červen 2018
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli lakylaky1978.
Claudio N, Proprietario v zařízení Hotel Benaco, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. července 2018