Recenzováno: 8. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Poměr cena - výkon - zklamání. Podle naší návštěvy pobyt neodpovídá prezentaci hotelu. Pěkné prostředí, hezký a čistý hotel. Malé pokoje, žádné gastronomické zážitky, služby velmi průměrné. Personál pomalý a nekvalifikovaný. Restaurace předražená, jídla dle karty zajímavá, v chuti nevýrazná. Snídaně nic moc. Wellness a bazén pěkné a čisté. Soukromé wellness příjemné. Vhodné převážně pro rodiny, v tomto ohledu nabízí hotel dobré služby.

Datum pobytu: prosinec 2019
Poděkujte uživateli 207eli_kan.
JanaTom1981, General Manager v zařízení Grandhotel Tatra, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. prosince 2019

Dobrý deň,
ďakujeme za Vaše hodnotenie a spätnú väzbu z pobytu.
Čo sa týka izby, hotel disponuje 4 kategóriami izieb. Vo Vašom prípade išlo o izbu superior. V prípade, že preferujete priestrannejšie izby odporúčame izby kategórie suite alebo apartmány. S výberom izby Vám ochotne poradí aj recepcia. Ďakujeme aj za podnety z reštaurácie. Už teraz pripravujeme zmenu jedálneho lístka. Čo sa týka raňajok ich podávanie závisí od obsadenosti hotela. Ak je raňajok menej je bufetový stôl užší ale naopak je možnosť doobjednať si teplé raňajky.
Budeme radi ak nás aj v budúcnosti opäť navštívite a presvedčíte sa, že aj Vaša spätná väzba pomohla pri skvalitnení našich služieb.
Tím Grandhotela Tatra.

Recenzováno: 1. prosince 2019

Jezdím často na Slovensko a přespávám všude možně. Zkusil jsem hotel Tatra poprvé, i když je to dražší ubytování, tak cena odpovídá kvalitě a mohu jen doporučit. Týden před návštěvou hotelu Tatra, 23.11. jsem byl ve 4 hvězdičkovém hotelu s wellness na Mallorce a v obou hotelech se mi líbilo. Nemám co vytknout.
Hotel je umístěn v krásné přírodě.
Velmi bohatá snídaně. Kvalitní jídlo a personál hotelu se snaží jak nejlépe umí.
Můžete bydlet buď v hotelu nebo 100 metrů od hotelu, kde je postaven domeček s 5 pokoji. Já měl pokoj číslo 5. Jen si dejte pozor v koupelně na dveře, které se sami pomaličku zavírají a když se člověk na sebe kouká do zrcadla jak je krásný nevšimne si toho a lehce při couvnutí narazí do velmi ostré kliky, což se mi povedlo při mé šikovnosti.
Wellness je super. Zrovna když jsem tam relaxoval začalo venku mrznout, udělal se led a číšník tam uklouzl, když nesl něco hostům do vířivky a pořádně si natloukl. Díky tomu zachránil hosty, protože je pak varoval a ještě vzal lopatku a šel vše čistiti ven. Ale rozhodně by bylo dobré tam mít nějaké vyhřívání. Číšník pak sloužil všem ochotně dále až do konce směny. Super práce ! Takového člověk chci mít ve firmě. Ale bylo to nebezpečné , ale dopadlo to dobře.

Ať Vám Bůh žehná v dobré práci.

Datum pobytu: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Jan134915.
JanaTom1981, General Manager v zařízení Grandhotel Tatra, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. prosince 2019

Dobrý deň pán Steinbauer,
ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že pobyt u nás splnil Vaše očakávanie a budeme radi, ak nás niekedy v budúcnosti opäť navštívite.

Recenzováno: 3. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Po čase jsme si zde s manželkou dali víkendový pobyt. Velmi se nám zde líbilo. Personál je příjemný, pokoje a prostory hezké. Jídlo je výborné. Mám jen drobnou připomínku měli jsme rezervaci potvrzenou kreditní kartou a hotel nám strhl celou částku pět dnů před příjezdem. Myslím že by si měl strhnout spíše část platby jako zálohu. Doufám že v případě problému a následnému nepřijetí by byl hotel vstřícný a umožnil přesun termínu. Každopádně hotel doporučujeme.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli rhorejsek.
JitkaK81, Generální ředitel v zařízení Grandhotel Tatra, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. listopadu 2019

Recenzováno: 20. září 2019

Byl jsem ve Velkých Karlovicích v tomto hotelu poprvé a nezklamal mě, ba naopak. Vše začalo bezplatným parkováním, čistými moderními pokoji a bazénkem hned ve vstupní hale. Jídlo na velmi kvalitní úrovni, neustále doplňované a také - v poslední době je to venku (třeba na Mallorce) už standart, přímou přípravou minimálně jednoho jídla před očima hosta. Opravdu velmi kvalitní a našinec si rád připlatí.

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli Derny53838.
JitkaK81, Generální ředitel v zařízení Grandhotel Tatra, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. září 2019

Recenzováno: 29. července 2019

Využil jsem dárkový poukaz na prodloužený víkendový pobyt. Jídlo bylo výborné, bohatý bufet jak k večeři tak i ke snídani, naprostá spokojenost. Ubytování a wellness také nemělo chybu a vše bylo v pořádku snad až na pár hostů, kteří nectili odpočinkovou tichou místnost a normálně se v ní bavili nahlas, ale to není věc hotelu ale neslušnost návštěvníků. Hotel má výbornou výchozí polohu pro cyklistické vyjíždky jak po silnici tak lesem. Jediná malá kaňka je, že mi při odjezdu naúčtovali večeři ještě jednou i když byla součástí dárkového poukazu, myslím, že by to software neměl dovolit v hotelu na takové úrovni. Vše bylo ale recepční po upozornění okamžitě opraveno. Děkuji personálu i vedení za krásný víkendový pobyt zakončený malým dárečkem při odjezdu.

Datum pobytu: červenec 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli cyklista69.
JitkaK81, Generální ředitel v zařízení Grandhotel Tatra, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. července 2019

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie a spätnú väzbu z pobytu. Ešte raz sa ospravedlňujeme za nedorozumenie pri duplikovanom naúčtovaní večere. Budeme radi ak nás niekedy v budúcnosti opäť navštívite.