“Nikdy více”

Hospoda Kyčerka
Recenzováno: 17. října 2020

Již od začátku pobytu bylo vše špatné. Oběd který jsme dostali bych nedal ani psům. Hovězí vývar byl podle pachu min. 3 dny starý. Číšnice si hráli na mobilu. No prostě otřes restaurace. Vedení firmy tam buď není, nebo je jim to jedno. Když čtu tady ty recenze. Tak se Tatra Director omlouvá. Ale druhý zákazník je nespokojený.

Poděkujte uživateli Z5596ITromanh.

Recenzováno: 17. října 2020 prostřednictvím mobilu

Hrůza obsluha neochotná,v restauraci neměli lžice což v restauraci asi nebývá polévka za 65,- porce jak pro vrabce a čekání 30min.Nedoporucujeme se zde ani zastavovat

Poděkujte uživateli miringracka.
Recenzováno: 26. září 2020 prostřednictvím mobilu

Byl poslední krásný víkend v září 12 2020 takže se dalo předpokládat ze lidi vyjdou ven , tak jsem udělal u já a navštívil hospodu Kyčerku a zažil naprostou tragédii , úplně plna zahrádká i vnitřní prostor a obsluha v počtu 3 jídlo jsme dostali tak za 1 hodinu .... Ceny jak v luxusní restauraci a kvalita jak jídla tak obsluhy strašná ....

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli Libovec.
Recenzováno: 25. září 2020 prostřednictvím mobilu

Restaurace která nabízí velký vyber místní kuchyně včetně úžasných borůvkových knedlíků. Rychla obsluha, příjemná a velmi profesionální. Zařízení restaurace je velmi čisté a stylově.

Poděkujte uživateli mirdas1979.
Recenzováno: 12. září 2020

Po 10 minutách sezení žádná obsluha, ( jasně moc lidí, ale taky k tomu manažer měl nasadit více lidí a nenechat provoz na třech číšnicích) už jsme měli tendenci odejít, ale nakonec jsem jim dál ještě 5 minut (myšlenka: ten kopec vyjít od centra, zvítězil) konečně jsme se dočkali obsluhy, říkám si, tak to čekání na jídlo bude stát za to, ale přátelé, opak pravdou, grilované kuře, coleslaw, ciabatta za 155,- , poslední dvě přílohy supr, na tom přece nejde nic pokazit, ale to kuře vidělo o grilu jen z vyprávění, a u kosti nedopečené, celkově neslané nemastné bez chuti. Takže coleslaw, ciabatta za 155,- to se vyplatí :-) kuře zůstalo na talíři, možná pejskům bude chutnat. Shrnutí: kdejaký bufet umí lépe připravit pečené, chcete-li grilované kuře. Upřimně, nejhorší jídlo, co kdy jsem dostal na talíři v restauraci. A taky je to moje první záporná recenze na jídlo, a to díky vám :-( Radek Juříček Nový Jičín

Poděkujte uživateli 150radekj.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hospoda Kyčerka, si také prohlíželi

Velké Karlovice, Zlínský kraj
Karolinka, Zlínský kraj

Hutisko-Solanec, Zlínský kraj

Už jste navštívili Hospoda Kyčerka? Sdílejte své zkušenosti!