Termály Velké Losiny
Pohoda

Vše ok, nabídka jídla a občerstvení dobrá, prostředí v pořádku...Jen vstupné trochu dražší... Pokud... přečíst další informace

Recenzováno: 7. srpna 2020
209mirkam
V létě už nikdy !

Neštěstí, pohled managera-čím víc li dí tak větší příjem ze vstupného, to je přece jasné. Čekání ve... přečíst další informace

Recenzováno: 21. července 2020
Lubomír K

Recenzováno: 1. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Za mne a manželku parada, pravda jsou tu i rejpalove ale, jídlo velmi chutné a dávka? Na hranici kterou by jsem neunesl. Tedy jsem tu pro zdraví a aby jsem malinko i zhubnul a ne na vykrmu vepřu. Procedury paráda ale chce to se i sám zapojit denně bazén a tam se dá cvičit podle chuti i potřeby. Za nas jednička s hvězdičkou

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli miroslavh718.
Recenzováno: 12. září 2019

Včera tj 11.9.2019 jsem se svojí přítelkyní navštívil na základě dvou darovaných 500Kč dárkových poukazů Termály Velké Losiny. Dle navigace jsme přijeli na velmi pěkné moderní parkoviště nedaleko tohoto zařízení. Zaparkoval jsem a nastal první malý problém. Vzhledem k tomu, že jsme zde nikdy nebyli, nemohli jsme najít kudy kam. Ale šli jsme tak nějak po čichu a našli jsme. Po příchodu do recepce jsme se dotázal, jak to tu hodí, že jsme tu poprvé a chtěli bychom poradit. Slečna recepční ( v 17:15 ) pravila : " dostanete čipy za 300 na osobu a nahoře to stojí 100. Zbytek musíte utratit v restauraci. Nejpozději v 19:50 musíte odejít recepcí " Tímto jsme měli zjistit, jak to zde chodí ! Tak jsme se vydali do šaten směrem kudy šel dav. Kousek za recepcí byl koberec který měl pravděpodobně oddělovat zónu návštěvníků v botech od šatnové zóny, kam by se asi v botech už nemělo.. ( navštěvujeme rádi wellnessy a tak to asi mělo být) . Avšak zde žádné označení ani nařízení neexistuje a nikdo na nic nedohlíží. A tak potkáte mezi skřínkami kde se převlékáte a kudy chodí lidé do i z vodního světa, některé návštěvníky bosé, některé v botech :-( . Popravdě ani se těm v botech už nedivíme. V celé části šaten a sprch se pravděpodobně od otevření podniku ještě neuklízelo. Špína, prach a plíseň - tohle přesně charakterizuje tuto část lázní. Přikládám fotografie, chtělo se nám zvracet. Fakt, že na dveřích označených jako WC a sprchy chybí označení, že je to také průchod k bazénům považuji v tomto případě za malichernost….
A tak jsme prošli do vodního světa s několika bazény. Na skle kukaně, ve které seděl plavčík jsme našli upozornění, že v syrném bazénu nemají návštěvníci nosit stříbrné šperky, hrozí jim zčernání. Avšak který bazén je syrný jsme se nedozvěděli, označen takto nebyl žádný . Ve všech čpěl pouze chlór.
Tak jsme se vydali do saunového světa ( jak řekla slečna recepční – nahoru )
Zde nás uvítala velmi ochotná obsluha, slečna která nám tentokrát opravdu řekla co a jak . První a jediné pozitivum celého tohoto zařízení.
Sauny a Páry: Finská sauna sice malá, ale opravdu čistá a funkční. Pokusili jsme se využít i páry ale to opravdu nešlo. Solná sauna mimo provoz – asi došla sůl. Z parní a aromatické jsme ihned odešli, v obou páchl především odpad. Opravdu nedoporučujeme ! Ledovou komoru jsem nepochopil. Uprostřed malé černé místnosti kruhového tvaru je něco jako kamenná WC mísa, do které se z výrobníku sype ledová drť. Ta se dále rozsýpá po zemi kolem a tak je nemožné zde pobývat. Není zde místo k sezení, stát se v ledové tříšti nedá a kdybych byl netopýr, tak se stejně nemám na co pověsit… Jednou větou absolutní nesmysl ! Do toho zde také silně táhne odpad. Když se jdete po sauně osprchovat tak zjistíte, že všechny háčky na pověšení ručníků mimo jediného jsou utržené. To se jistě nestalo dnes a tak je vidět že se od vzniku tohoto zařízení nejen neuklízelo, ale ani nic neopravilo. Drátěné košíčky na mýdlo ve všech sprchách a to i dámských visí napůl dolů, tak že si tam nic nedáte. Tento stav je i dole ve sprchách…. Obrázek si udělejte samy …
Po několika opakování finské sauny jsme se vydali do zdejší restaurace utratit zbytek peněz z čipu. Na dveřích do restaurace najdete nápis- vstup pouze v přezůvkách nebo zákaz naboso .. něco takového.. Avšak recepční krom času nutného odchodu o přezůvkách nic neřekla. Tak jsme chtě nechtě šli naboso. Stejně jako pán s chlapečkem před námi. Bylo 18:30 a vešli jsme takto do restaurace. Na zdi monitory možná s 20ti položkami nabízených jídel a lákavé fotografie pokrmů. Těšili jsme se na večeři. Avšak marně. Mladík na kase nám řekl že nic mimo párku v rohlíku nedostaneme. Kuchař šel domů !!! Pán s chlapečkem jen dodal trefně – jako u snědeného krámu. Prostě další úkaz místního zařízení. Restaurace bez jídla v době večeře. Utratili jsme částku z čipů za párky a kávu aby částka nepropadla.
Znechuceni jsme se po chvíli vydali na chvilku do bazénu, bylo 19:30. Po usednutí do jednoho z bazénů přišel plavčík s tím, že všem řekl že nejpozději do 19:40 musí všichni opustit bazénový svět, i přesto, že je provozní doba všude napsaná do 20:00. Zůstali jsme hledět s otevřenou pusou. Myslel jsem, že když zavírají ve 20:00 tak opustím zařízení ve 20:00 ale ne 20 minut předem.. tohle se jen tak nevidí. Zde opravdu vládne líný neochotný personál. Ale to nebyl ještě konec této tragédie jménem Termály Velké Losiny. Znechuceni ze špíny, neochoty, nefunkčnosti a lenosti personálu jsme prošli špinavými a zelenou houbou obalenými sprchovými hlavicemi napadenými sprchami. Převlékli se a došli zpět do recepce. Odevzdali čipy slečně recepční s tím že odejdeme. Slečna načetla čipy a povídá: budete platit hotově nebo kartou ? 394 Kč !!! Já ji říkám za co ??? Vždyť na čipech zůstalo 400 kč !!!
Na to ze slečny vypadlo, že nám řekla abychom ji při odchodu upozornili, že tam zbyde každému 200 Kč. Nic podobného neřekla a tím nás zároveň už naprosto odzbrojila. Dohadovat se nemělo smysl, v tomto zařízení je pánem personál, s jakým jsme se ještě nikde nesetkali. Mysleli jsme si, že čipový systém zaznamenává transakce v celém areálu, ale to byl jen další a poslední omyl… Taky nás už nikdo neuvidí. Je to zlý sen všech wellnessů, odjeli jsme znechuceni personálem, špínou, prostě celou touto příšerností !!!

Datum zážitku: září 2019
10  Poděkujte uživateli wellnesman.
Recenzováno: 25. srpna 2019

Krasne misto v lesoparku. Tepla termalni voda je prijemna po predchozich vyletech po kopcich. Trosku je citit sirou - dle pramene. Nicmene spise mensi areal, tobogany pro deti tak do 7 let, pro vetsi deti trochu male a vsechny bazeny melke- pro neplavce? Jeden klasicky plavecky napr. s moznosti skoku by byl prima. A nebo sauny v cene vstupneho. V Therme Laa nebo Therme Toscana Bad Schandau za stejne penize mnohem vice moznosti.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli Martina M.
Therme_Losiny, Sales and Marketing assistant v zařízení Termály Velké Losiny, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. prosince 2019

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení a zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. :) Pro plavce je určený venkovní a vnitřní aktivní bazén. Ve venkovním aktivním bazénu je vymezena také plavecká dráha. Budeme se těšit na Vaši budoucí návštěvu. Pěkný den

Recenzováno: 16. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Čisté prostředí, příjemné, teplá voda i venku (parádní koupání v dešti), parkování zdarma. Pro bezdětné, co si chtějí odpočinout nebo zaplavat, zcela nevhodné. Strávili jsme tam sotva hodinu, ale zaplatit můžete pouze 3 hodiny, 700 Kč za dva opravdu hodně. Spousty lidí, mačkanice (kopance, cákance), každý si lehátka pro odpočinek nepochopitelně "rezervuje" tím, že si z nich udělá odkládací plochu na ručníky, nebylo ani kde si chvíli lehnout. Ceny za procedury vysoké. Asi bychom nedoporučili.

Poděkujte uživateli nejakabara.

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a názor. V období prázdnin a svátků je nejvyšší kapacitní vytíženost termálního parku, který v tomto období navštěvují zejména rodiny s dětmi. Hezký den.

Recenzováno: 15. srpna 2019

Od termálních lázní očekávám teplou léčivou vodu,s tou jsme se ve velkých Losinách ale nesetkali.Všude je kluzka podlaha,na schodech jsem ošklivě upadla a poranila se.Tohle jsem v žádných termalech nezažila.opravdu je tam 9 bazenku,ale jestli je tam léčiva voda, nevěřím, smrděly chlórem,pouze jeden malý bazének určený pro max 25 lidí byl termální a přeplněný skákajícími dětmi s rukávy, žádný relax nebyl možný. Na záchodech smrad, nedoporučuji,za 450 korun na den-zlodějina.Opravdu velké zklamání. A vodní jeskyně k smíchu spíš výklenek s čůrající vodou.Divoka řeka, spíše mrtvá řeka.

Datum zážitku: srpen 2019
3  Poděkujte uživateli Valentina R.

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. :) Všechny bazény v termálním parku jsou napouštěny přírodní termální vodou. Zápach síry není tak silný vzhledem k tomu, že voda v termálním parku musí být dle platných vyhlášek a předpisů upravována. V lázeňském hotelu Eliška najdete termální bazén, který je napouštěný ze stejného přírodního zdroje jako všechny bazény v termálním parku TERMÁLY LOSINY, který slouží pro lázeňské účely. Avšak tento bazén je pravidelně vypouštěn a napouštěn.
Váš úraz nás velice mrzí. Veškeré podlahové plochy v termálním parku splňují normy proti skluzu. Avšak doporučujeme se v celém areálu pohybovat v přezůvkách a pomalu, neboť v bazénovém prostoru nelze zabránit zamokření podlah. Pěkný den.