Recenzováno: 13. ledna 2018

Hotel využívám při návštěvě Aqulandu, vždy mimo sezonu. Velmi dobrá restaurace, hotel je mimo sezonu dobře udržovaný, nicméně recepce je velmi neprofesionální. S ubytováním dosud vždy celkem spokojenost, ale kromě milého pozdravu při příchodu nečekejte žádnou ochotu nebo komunikaci, nikdo vám nepopřeje hezký pobyt, nebo šťastnou cestu. Tentokrát bylo ubytování příšerné. Místo toho, aby si vážili stálého zákazníka, dostali jsme nevytopený pokoj s minikoupelnou (302). V pokoji bylo 16 st, přímotopem jsme celou noc topili naplno, na teplotě v pokoji se to téměř nezobrazilo. K dispozici tenké, letní deky, spali jsme ve svetrech a ponožkách. Ráno jsem problém chtěla vyřešit na recepci, nicméně tam si živě vykládaly recepční, něco jako zákazník je vůbec nezajímalo. Pochopila bych takové ubytování v plně obsazeném hotelu, kde dostanu poslední volný pokoj, ale v mimosezoně, kdy je obsazeno pár pokojů, je takovéto ubytování hosta neomluvitelné.
Nadlouho moje poslední návštěva, plánovaný březnový pobyt jsem si rozmyslela.

Tip ohledně pokoje: Ve vilkách požadujte pokoje v 1.patře, vyhýbejte se přízemí.
Datum pobytu: leden 2018
Poděkujte uživateli jita661.
Lukas V, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Termal Musov, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 1 týdnem

Dobrý den, o nejlevnější pokoje Standard je v mimosezóně malý zájem, proto se v těchto vilkách netopí neustále, mrzí mne, že jsme Vám nestihli pokoj vytopit více.

Recenzováno: 20. listopadu 2017

Na pobyt v hotelu Termal jsme se moc těšili, na webových stránkách vypadalo vše krásně, ale realita byla o dost horší. Okolí i jednotlivé domečky vypadají krásně, ale... Nekuřácký pokoj, zdůrazňuji, že jsme přijeli se dvěma malými dětmi, už ode dveří páchl cigaretovým kouřem, lednice vrčela a nebylo ji možné vytáhnout ze zásuvky, papírové stěny neumožnily pocit soukromí nám ani sousedům. Recepce páchla a večer v restauraci jsme se dozvěděli, že jsou všechny stoly rezervované pro hotelové hosty - těmi jsme ovšem my byli také, a přesto jsme stůl nedostali. Jak je možné, že kapacita restaurace nezohledňuje s kapacitu pokojů? Nakonec se stůl uvolnil, ale čekat na něj s malými dětmi nebylo možné, takže jsme si jídlo objednali na pokoj. Tři hvězdičky bohužel hotelu nepřísluší a poměr kvalita-cena, je žalostný. Termal působí tak, jako by ho vedli amatéři a nebo čerství absolventi hotelové školy. Což je velká škoda, protože místo skýtá skvělé, ale zatím promarněné, možnosti. PS: Na pokoji jsme zapomněli externí disk s důležitými záložními daty. Trvalo hodinu a půl jen zjistit, jestli se našel. Jeho zasílání jsme raději neriskovali a raději si pro něj zajeli osobně. To bychom asi jinde neřešili.

Tip ohledně pokoje: hezké okolí, bezbariérový přístup
Datum pobytu: listopad 2017
Poděkujte uživateli rpilzova.

Dobrý den, naše pokoje jsou všechny nekuřácké, nedomnívám se, že by tam zaměstnanci hotelu chodili kouřit,aby Vám znepříjemnili pobyt, pokud se tento problém vyskytl, měli jste ihned upozornit recepci a problém se zakouřeným pokojem by jsme jistě ihned vyřešili, kouření na pokoji je v rozporu s naším provozním řádem!

"Páchnoucí recepce" je krásný termín, v našem hotelu máme bazén s vysoce léčivou geotermální minerální vodou, která je nejsirnatější v ČR a ano, citlivější osoby mohou tuto specifickou vůni cítit. V naší restauraci máme kapacitu 100 míst, a je pro potřeby hotelu více než dostatečná. Jsem rád, že jsme Vám mohli Vámi zapomenutý disk vrátit.

Recenzováno: 19. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Prijeli jsme do pokoje a zustali stat v soku, postele ledabyle ustlane jako by tam nekdo uz spal, spinave zdi a nejvetsi prekvapko byla koupelna. Smrdela mocovinou, neumyte umyvadlo, baterie a na sklenene policce krouzky od pasty jak stekala po nejake sklenicce. Zaves ve sprchaci plesnivy. Pokud je v kempu koncert, tak se nevyspite treba do 4 hodin do rana. Pokud zavrete okno, uvarite si mozek a skoncite s migrenou. Jednalo se o pokoj standard. Cena neodpovida ne/kvalite sluzby.

Datum pobytu: srpen 2017
Poděkujte uživateli Michaela E.

Dobrý den, omlouvám se za dle Vás špatně uklizeného pokoje, mrzí mě to, uděláme vše, aby to bylo příště lepší. Také bych rád upozornil, že koncerty v kempu končí ve 12h, tedy v době kdy začíná v ATC Merkur noční klid.

Recenzováno: 8. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Stavili jsme se v hotelu pouze na jidlo v restauraci. Sedeli jsme venku prijemne posezeni s vyhledem na vodni hladinu. Objednali jsme si 2 hotovky abychom nemuseli dlouho cekat a polevku cesnecku. K piti okurkovou a melounovou limonadu. Polevku prinesli celkem rychle a byla i dobra. Ovsem na jidlo jsme cekali celkem dlouho nato Ze to byla hotovka a pred nami obsluhovali pouze 1 stul. Jidlo bylo skoro studene maso bylo tvrde a knedlik oschly. Jak jsme byli nadseni posezenim tak jsme byli zklamani jidlem.

Datum pobytu: srpen 2017
Poděkujte uživateli simo78simo.
Recenzováno: 30. července 2017 prostřednictvím mobilu

Pokoj komfort levny sprchovy kout vypadle dvere voda tekla na podlahu na strope pavouci ale jinak dobry.Restaurace jidlo ok a ceny vyssi.Snidane 150kc na osobu bez komentare to si musi kazdy rozmyslet jestli mu to stoji za to.

Datum pobytu: červenec 2017
Poděkujte uživateli propla.