Recenzováno: 14. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Při návštěvě Aqualandu jsme využili nocleh, večeři a snídani v tomto hotelu. Ubytování bylo standardní, odpovídající ceně.Snídaně byla velmi dobrá, výběr docela široký. Večeře dobrá, ovšem problém byl s vínem.Misto vinného lístku servírka přinesla skladový list,kde místo cen byl počet lahví na skladě (uf!)
Svatomartinské víno servírka v pátek před Martinem odmítla přinést, i když všude jinde to šlo,jak jsme později zjistili. Další vybraný druh neměli,zvolili jsme tedy rozlévaný Cabernet,což se ukázalo být stolní víno tak špatné kvality,že hotel na jižní Moravě by se měl stydět toto nabízet.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Petr5.
Recenzováno: 26. července 2019

Špatná volba. Nejsem problémových host, nepíší negativní recenze, ale dnes udělám výjimku. Zbyl na nás jen pokoj standard. Nečekal jsem zázrak, ale sociální zařízení mě překvapilo. Takové jsem nezažil ani v turistické ubytovně. Myslel jsem, že se ubytováváme v nekuřáckém pokoji, ale neboť naši sousedi neustále kouřili na balkoně nemohli jsme ani moc větrat, smrad! Prokopnuté dveře špinavý koberec atd.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Jiří K.
Recenzováno: 31. května 2019

Za mě velmi pěkné pokoje. Jako bonus je fajn využít wellness (sauna, termální bazén). Příjemné prostředí. Jeden bod dávám dolů, za slabé snídaně. Ale to se určitě polepší. Personál je fajn a umí řešit co je potřeba.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli HDTabo.
Recenzováno: 5. května 2019 prostřednictvím mobilu

V tomto hotelu vari vytecne a chutne. Vse co jsme si dali bylo opravdu dobre, poctiva chut a poctiva porce.Na zadnem jidle nebylo co vytknou.Obsluha byla mila,interier restaurace byl prijemny.Vsem mohu doporucit.

Datum pobytu: květen 2019
1  Poděkujte uživateli 541ji_k.
Recenzováno: 1. října 2018

"Vilky" připomínají budovy z 2.světové války, studené, betonové, ve kterých se při 2 stupních venku netopí. V noci nám byla neuvěřitelná zima, že jsme museli použít i peřiny ještě z ostatních postelí. Pokoje jsou standart v hodnotě 2*penzionu, čili cena obslutně neodpovídá vybavení pokoje.

Do restaurace přijel zájezd, tudíž hoteloví hosté se mezi 18-19:30 nemohli v hotelové restauraci navečeřet, je Jim úplně fuk, zda máte s sebou malé dítě či nikoli, personál v restauraci je velmi neochotný. Když jsem se na recepci zeptala, jestli je poblíž nějaká restaurace, tak mi recepční s ironickým úsměvem sdělila, že ne. Přitom 3 km od hotelu jsou Pasohlávky, kde jsme se výborně najdeli za poloviční cenu.

Největší šok byla pro nás snídaně v hodnotě 410 Kč pro 2 dospělé osoby a 1 malé dítě. Ani by nám nevadila ta cena, jako to, že v této ceně byly 2 druhy salámu, 2 druhy sýru, 1 vaječina, která plavala ve vodě a minipárečky, 1 vanička s jogurtem a 1 vanička s marmeládou, tot vše. Ubožejší a předraženější snídani jsem nikdy nejedla.

VYHNĚTE SE TOMUTO HOTELU OBLOUKEM

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli ceedahracky.
Lukas V, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Termal Musov, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. prosince 2018

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši "recenzi". Mrzí nás, že jsme neuspokojili, Vaše požadavky, pokoje Standard, jsou nejlevnější typ ubytování v našem hotelu, a vybavení odpovídá ceně, ale zde je nutno podotknout, že vybavení, je zcela funkční a bez závad, pokoje jsou čisté s televizi a wifi signálem zdarma. Každý se může přesvědčit z fotek na našem webu. Přirovnáví našich vilek k budouvám z druhé světové války je již možná trošičku za hranou.

Snídaně stojí 150,- za osobu, a zde bych rád uvedl na pravou míru Vaše nepravdivé tvrzení, že nabízíme omezený sortiment o kterém se zmiňujete. Za 150,- / (za dospělou osobu) u nás dostanete v neomezeném množství:

Kávu, čaj, vodu, džus zn. Cappy (pomeranč, jablko)
Pečivo: 2 druhy chleba, celorznné pečivo, rohlíky, toasty
3 druhy musli (čokoládové, ořechové, jahodové)
2 druhy džemu (jahodový, rybízový), zakysanou smetanu
Paštiku, máslo, lučinu i med
dále... Vámi zmíněná míchaná vajíčka, mini párky
3 druhy uzenin (salám, šunku, dětskou šunku - druhy salámu se střídají)
2 druhy sýru (eidam, uzený sýr)
Zeleninu (okurek, rajče, papriku - v létě od lokálních pěstitelů)
Sladké pečivo - croasaint, fornetti, vánočku, ořechovou bábovku

Je mi líto, že jste se v naší restauraci nemohla najíst v okamžiku, kdy jste chtěla, ale pokud je restaurace plná, je nutné počkat až se uvolní, personál v naší restauraci je ochotný a rád vyhoví každému přání hosta. Domnívám se, že Váše recenze neodpovídá skutečnosti a nevypovídá o kvalitě ubytování v našem hotelu. Cena našeho pokoje Standard, který jste využila je dnes 1180,- / za noc, je tedy ještě levnější než Vámi zmíněné 2* penziony na jižní moravě.

Přeji Vám pěkný den,

Lukáš