Aqualand Moravia
Č. 1 z 3 zařízení v kategorii aktivity – Pasohlávky
Hezky aquapark, přeplněné lidmi, nebezpečné atrakce bez dohledu 😒

Zdeni R
Aquapark průměr, sauny fajn

Recenzováno: 20. září 2020
SDvorakova

Recenzováno: 27. září 2020

Maximální nespokojenost. Na Slevomatu byl poukaz na celodenní vstupné a zákusek. O zákusku nás informovali jen, že nějaký máme a "šluz". Dali jsme si zákusek v nějaký jídelně nebo co to bylo a ještě nějaký pití z baru. Při odchodu jsme si samozřejmě museli ten zákusek dokoupit takže další 200kč pryč, a přesvědčovaly nás že vše vysvětlili a že ten zákusek se měl koupit v nějaké kavárně ve druhým patře kterou jsme ani neviděli a o ní nevěděli. Takže proto jen 1 hvězdička protože míň dát nešlo a velký palec dolů

Poděkujte uživateli 0912873465tom.
Recenzováno: 27. září 2020

Navštíveno v září 2020, prostory hezke, ale vůbec nechápu, jak je možné, ze atrakce “hlídají” plavcici, kteří nikoho nehlidaji, z naši skupiny mají všichni problémy s krkem, protože neseděli asi správne na člunech - bylo to dost nebezpečné! U některých atrakci nebyli plavcici vůbec, lidé nedodrzovali semafory, nekontrolovaná se nařízena min. výška deti... no zklamání, mimo to bizardni je, když mate aquapark plný k prasknutí, lidé mají rozestupy tak 0-50 cm, všude davy na tobogany, a poté si v šatně nasadí roušku

Datum zážitku: září 2020
1  Poděkujte uživateli Zdeni R.
Recenzováno: 25. září 2020

Byli jsme tam s přítelem poprvé a jsme nadšení! Voda venku i vevnitř krásně teplá (konec září, všední den po 10h). Měli jsme štěstí, že tam nebylo tolik lidí, na tobogány jsme fronty vůbec nečekali a všechny jsme si do jednoho užili :) Na jednom si můžete nechat pořídit i fotografii, ale ten je docela pomalý, tak fotka nevypadá adrenalinově, přesunula bych fotokoutek na adrenalinovější tobogán :) Wellness bylo z půlky plné, tam jsme čas netrávili a šli jsme na Pálavu, krásný výhled a prostorná sauna! V Lednici nebyla moc zima, jen nás "bodal sníh" do šlapek. Takže jsme se nasmáli, napištěli i zrelaxovali! :)

Poděkujte uživateli KladaMil.
Recenzováno: 20. září 2020 prostřednictvím mobilu

Po přečtení recenzí tady na Tripadvisoru, jsme se báli navštívení aquaparku. Záleží na tom jaký den k návštěvě asi vyberete. My měli štěstí a nebylo to tak hrozné. Čekání na nafukovací kruhy k tomu, abyste mohli jít na tobogan bylo trochu otravné, ale nikde jsme nečekali nějak příliš dlouho. Za cca 2 hod jsme si sjeli všechny vnitřní tobogany. Potom jsme vyrazili na oběd. Ten už byl horší. V samoobslužné jídelně jsme za oběd pro dvě osoby s pitím dali 900 Kč, přitom jídlo bylo velmi průměrné. V saunovém Světě se vyplatí připlatit si wellness Pálava. Panoramatická sauna a venkovní bazén s výhledem opravdu stojí za to a je to asi to jediné, proč bychom se sem vraceli. Spodní wellness forum romanum není špatný, ale je zde pouze jedna finská sauna a zbytek samé studenější sauny kolem 50 - 60°C.

Poděkujte uživateli SDvorakova.
Recenzováno: 12. září 2020

Pěkný Aquapark s nádherným výhledem. Když není přeplněno, tak je vše velmi příjemné. Pokud je lidí víc, nutné trochu počítat s frontami. Vše je bohužel dražší, od vstupného až po jídlo v restauraci. Rekl bych, že tam cena neodpovídá kvalitě. Wellness působí hezky, ale nemohu příliš hodnotit, byli jsem tam pouze jednou, kdy byly akční vstupenky a bylo tam příliš mnoho lidí. I z wellness je famózní vyhlídka.

Datum zážitku: září 2020
1  Poděkujte uživateli romanbobo.