Zamek Slavkov-Austerlitz

Recenzováno: 1. srpna 2020
65ilja
Brno, Česká republika

Recenzováno: 2. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

V červenci jsme v rámci poznávání Moravy navštívili zámek Slavkov a muzeem na bojišti bitvy třech císařů. Nezapomenutelný zážitek, tak hezky udělaná expozice bitvy, nedá zapomenout. Byli jsme všichni nadšeni. Zajímavé, poučné a hlavně ne vůbec nudné. Doporučuji všem, kdo mají zájem o historii. Zámek Slavkov s prohlídkou a muzeum bitvy byl pro nás zážitek. Jediné co nám rušili pohled na zámek bylo jeviště pro divadelní představení, ale chápeme, že pro návštěvníky představení je zážitkem představení na nádvoří zámku.

Datum zážitku: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli kv_tav2019.
Recenzováno: 1. srpna 2020

Navštívili jsme zámek ve Slavkově, kde byly zároveň i trhy. Velice pěkný zámek s rozlehlou zahradou. Zároveň tam byly i trhy, tak jsme i něco zakoupili

Datum zážitku: květen 2020
Poděkujte uživateli 65ilja.
Recenzováno: 3. listopadu 2019

Na tento zámek jsme jeli celá rodina. Dostali jsme skvělou slečnu průvodkyni, která byla srozumitelná, milá, dotazy zodpovídala. Zámek je plný krásných olejomaleb, ale hlavně: nádherných stropů se štukovou výzdobou a freskami. Zámek je krásně čistý, opravený, s milým personálem, park je volně přístupný. Toalety čisté. Jediné, co mě mrzelo, tak bylo to, že byla zavřená zámecká restaurace.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli evina_kalous.
Recenzováno: 4. července 2019

Příjemná průvodkyně, krásné prostory, navštívili jsme pouze jeden okruh, ale do budoucna jak budeme mít cestu okolo určitě navštívíme i další prohlídkové okruhy. V době naší návštěvy se zde také konala výstava reborn panenek.

Datum zážitku: květen 2019
1  Poděkujte uživateli elPetka.
Recenzováno: 3. července 2019

Pěkný, rozlehlý zámek s některým původním vybavením. Průvodkyně chytrá leč výklad zdlouhavý a nezáživný. Prohlídka cca 16ti sálů je pěkná. Stojí za to.

Datum zážitku: červen 2019
Poděkujte uživateli Lucie L.