Tripadvisor
Janov nad Nisou
Hledat
Recenzováno: 19. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

S touto restauraci velika spokojenost. Jidlo i dezerty vyborne- navic krasne vse ozdobeno. Obsluha mila a ochotna.Opravdu se nam tu moc libilo, k restauraci to je kousek od Kaplicky. Radi se sem budeme vracet.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli T4424BSmariem.
Recenzováno: 20. července 2019 prostřednictvím mobilu

Moc hezké ubytování. Pro pár je nejlepší pokoj č. 6, s balkónem, okna a balkón jsou na severovýchodní straně, na letní teplé dny nejlepší volba.

Pobyt zpestřila kuchyně, snídaně formou rautu parádní, velký výběr a všeho dostatek. Večeře také naprosto skvělé, kuchař ví co dělá. Třešničkou na dortu byli dezerty, naprosto bezkonkurenční.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli honza_808.
Recenzováno: 2. července 2019

Loni v září jsem zde pořádala teambuilding a místo si nemůžu vynachválit. Obsadili jsme celý penzion co se týká ubytování, přístup, prostředí, jídlo a paní provozí, vše bylo na 10 hvězdiček!!!
Naprosto doporučuji!!!

Datum pobytu: září 2018
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Pavlinacsas.
Recenzováno: 18. října 2018 prostřednictvím mobilu

Na Severák jsme jezdili už jako děti, kdy to byl oblíbený bufáč u sjezdovky. Z nostalgie jsme zašli na oběd, hnědá omáčka UHO nám ty doby připomněla:-), jinak obsluha byla hodně pomalá a snad dobře hodnotím menu pro psy, to bylo vážně vtipné.

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli Golfistka1.
Recenzováno: 4. března 2018

Zašli jsme na oběd až po druhé hodině, kdy se restaurace trochu vyprázdnila, bohužel i výběr hotovek byl tou dobou omezený. Větším problémem byla ale zmatenost obsluhy. Místo gulášové polévky a hlavního jídla nám přinesli guláše a k tomu jídlo. Po upozornění odložili jídlo na stůl, guláše odnesli a poměrně rychle přinesli polévku. Polévka byla řídká a mastná, jídlo samozřejmě mezitím vystydlo. Omluva žádná.

Datum pobytu: únor 2018
1  Poděkujte uživateli 323filipv.