Zámek Kratochvíle

Nádherný zámek s překrásně zdobenou zahradou, ve které naleznete pestrou paletu kvêtin, keřů a... přečíst další informace

Recenzováno: 2. listopadu 2019
Miroslav H
příjemna prochazka

Recenzováno: 23. srpna 2019
Jana M
Český Krumlov, Česká republika

Recenzováno: 2. listopadu 2019

Nádherný zámek s překrásně zdobenou zahradou, ve které naleznete pestrou paletu kvêtin, keřů a stromů.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli Miroslav H.
Recenzováno: 23. srpna 2019

Pokud zavitate do techto mist nenechte si ujit zameckou zahradu s moznosti si posedet v zamecke cukrarne a prohlednuti si bylinkove zahradky,kde dokonce pestuji na zahone i volne melouny.

Datum zážitku: srpen 2019
1  Poděkujte uživateli Jana M.
Recenzováno: 6. července 2019

Zámek Kratochvíle u Netolic jsem navštívil v tomto týdnu v rámci pěšího výletu z Vodňan přes Chelčice, Libějovice, poutní místo klášter Lomec, Krtely, zámek Kratochvíle do Netolic. Zámek je hezký. Do zahrady stojí vstupné 20 Kč a do zámku tuším 90. Bohužel k návštěvě prohlídkové trasy jsem neměl dost času. Doporučuji navštívit i nedaleké Netolice a místní hradiště. Když navštívíte můj blog (odkaz je v mém uživatelském profilu) najdete zde více fotografií a reportáž z celého výletu.

Datum zážitku: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli bohumilk79.
Recenzováno: 6. března 2019 prostřednictvím mobilu

Krásný zámek s úžasnou zahradou. Večerní divadelní a hudební představení jsou třešničkou na dortu. Stojí za návštěvu.

Datum zážitku: červenec 2018
Poděkujte uživateli dobr_p.
Recenzováno: 3. října 2018

Pěkný zámek s překrásnou zahradou plnou jabloní, květin a s pávy. Prohlídka s mladým mužem byla velmi zvláštní, občas jsme neslyšeli. Měl zvláštní způsob výkladu. Kostelík byl skvělý.

Datum zážitku: září 2018
Poděkujte uživateli hankapab.