“Super pizza”
Recenze Pizza TOMÁTO

Pizza TOMÁTO
Č. 10 z 29 Restaurace v Chrudimi
Recenzováno: 5. října 2020

Jednoznačně nejlepší Pizza v Chrudimi. Sice trochu dražší ale nejlepší. Lepší je si připlatit. Škoda že restaurace trochu zaspala dobu, tam by se hodilo to trochu překopat ale co se týče pizzy tak top.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli ladislavB1985.

Recenzováno: 18. února 2020

Výborná pizzerie, která v Chrudim nemá konkurenci, opakovaně si nechávám pizzu dovážet a vždy jsem byl spokojen.
A. Mikuláš

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli T6080OXadamm.
Recenzováno: 6. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Příjemné posezení a výborné těstoviny i pizza. Vracíme se rádi, naše nejoblíbenější pizzerie

Poděkujte uživateli Seaside298866.
Recenzováno: 13. října 2019

Nejlepší pizza v Chrudimi, nemá konkurenci. Objednáváme opakovaně a vždy jsme byli spokojeni. Takže rozhodně doporučujeme.

Poděkujte uživateli Monika K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pizza TOMÁTO, si také prohlíželi

Chrudim, Pardubický kraj

Už jste navštívili Pizza TOMÁTO? Sdílejte své zkušenosti!