“Sobotní oběd”

Restaurace u Václava
Č. 23 z 29 Restaurace v Chrudimi
Popis: V naší restauraci naleznete to pravé a kvalitní tradiční české jídlo za přijatelnou cenu. Výhradě z čerstvých surovin Hledáte vhodný prostor pro oslavu důležité životní události, pracovního úspěchu, nebo jen příjemné posezení s přáteli nad sklenicí oroseného piva a talířem dobrého jídla? Nabízíme k pronájmu náš zařízený salonek vybavený vlastním výčepem, lednicemi a stoly pro celkem 30 osob. Salonek má svůj vlastní vchod a terasu. Najdete ho ve dvoře v zadní části naší hospůdky. Těšíme se na Vás!
Recenzováno: 5. října 2020

O tomto podniku jsem věděl dříve ale jelikož to byla celkem špeluňka, tak jsem tam nikdy nebyl. Nicméně před časem byl podnik v tv a prošel proměnou. Tak jsem se rozhodl ho navštívit. Prošel celkem razantní proměnou, uvnitř je to vzdušné a čisté. Obsluha milá a jídlo velice dobré a super porce. Dal jsem si kachní stehno a dostal k němu hromadu knedlíků, že jsem měl co dělat je sníst. Manželka měla srnčí medailonky a ty byly také super. Ceny jsou velice příjemné a pivo je dobré. Možná bych k Rychtáři přibral ještě jedno ale i tak fajn. Mohu doporučit.

Poděkujte uživateli ladislavB1985.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace u Václava, si také prohlíželi

Chrudim, Pardubický kraj

Už jste navštívili Restaurace u Václava? Sdílejte své zkušenosti!