“Kulinářský zážitek”

Restaurace Na Sklepích
Č. 22 z 30 Restaurace v Chrudimi
Popis: JSME NOVĚ OTEVŘENÁ A ZREKONSTRUOVANÁ RESTAURACE V CHRUDIMI. ZAMĚŘUJEME SE NA MODERNÍ ČESKOU GASTRONOMII. VAŘÍME Z ČERSTVÝCH SUROVIN.
Recenzováno: 4. ledna 2020

Strávili jsme v penzionu několik dní na konci roku. Ubytování skutečně na úrovni odpovídající fotogalerii na stránkách penzionu. Otevřený prostor do galerie, odkud je přístup k pokojům. Otevřený světlý prostor, lehce v prvorepublikovém stylu. Kulečník k dispozici. Snídaně výborné, večeře pak kulinářský zážitek, čepovaný Bernard skvělý. Personál milý a ochotný.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli krcmarmiroslav.
AdelaTravnickova, Manažer komunikace v zařízení Restaurace Na Sklepích, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. ledna 2020

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi a návštěvu u nás. Budeme se těšit opět někdy na viděnou.

Recenzováno: 28. prosince 2019

Zajeli jsme s rodinkou na oběd. Parkování přímo před restaurací bez problému. Restaurace je vzdušná, pekne zarizena. Dali jsme si jeleni kytu s tvarohovym knedlikem a panenku. Jídlo nám chutnalo, obsluha pozorna a příjemná.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Heinz D.
AdelaTravnickova, Manažer komunikace v zařízení Restaurace Na Sklepích, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. ledna 2020

Děkujeme za Vaši recenzi. Budeme se na Vás opět někdy těšit na viděnou.

Recenzováno: 7. listopadu 2019

Po dlouhých letech znovu otevřená vyhlášená restaurace, takže těšení na opravenou restauraci bylo velké. Velké bylo i zklamání. Původní oprava budovy na luxusní diskotéku, byla asi dobrý záměr, ale další majitel, co provozuje restauraci, nepochopil styl budovy a ke křišťálovým lustrům nakoupil plastové židle, podobné sedačkám ve starých tramvajích. Restaurace působí velmi studeně, neosobně, taková lepší závodní jídelna. Personál nám hned při příchodu nevhodně vychválil menu, že jsme málem hned odešli. Prý si doma lépe neuvaříme. Restované nudličky s fazolkami, byly vařené a fazolky nahrazovala cuketa. Marně jsme hledali ubrousky.

Poděkujte uživateli Milena M.
AdasTravas, Manažer komunikace v zařízení Restaurace Na Sklepích, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. listopadu 2019

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi a za pochvalu křišťálových lustrů, které do restaurace zakoupili noví majitelé. Vkus je velmi osobní záležitost, to, co jiný označí za krásně, se druhému nemusí líbit. Mrzí nás to, ale na našem jídelním lístků, ani menu se restovane nudličky s fazolkami nenachází. Mějte hezky den.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Na Sklepích, si také prohlíželi

Chrudim, Pardubický kraj

Už jste navštívili Restaurace Na Sklepích? Sdílejte své zkušenosti!