“Famózní jídlo, profesionální obsluha”

Restaurace U Paluků
Kuchyně: Restaurace
Možnosti stravování: Venkovní posezení
Popis: Rodinná restaurace v centru města Chrudim
Recenzováno: 19. října 2020

Fantastická obsluha a nejlepší kuchyně v celém Pardubickem kraji. Dělají to srdcem, to už lze vnímat z toho, jak se snaží i v této nelehké infekční době vařit nám normálním lidem za cenu nulových zisku. Z okénka:-) Z manažerského pohledu zachovávaji práci svým kuchařum, a nám hostům dávají možnost ocenit jejich pracovitost, nadšeni, vášeň pro obor - svuj podnik. V neposlední řadě ukázkově reagují tim, ze si svých hostí - zákazníků prostě a jednoznačně váží. A to je velká podstata podnikání. Proto je rada podpořím a udělejte to vy.

Poděkujte uživateli 800janap.

Recenzováno: 28. září 2020

Přijeli jsme do Chrudimi na krátký výlet a chtěli jsme si dát dobrý oběd. Trip Advisor nám nabídl restauraci U Paluků jako jednu z nejlepších. Tak jsme se rozhodli ji vyzkoušet. Prostředí salonku bylo příjemné, s decentní hudbou. Potěšilo mě, že na čepu byl můj oblíbený Bernard. Jako předkrm jsme vyzkoušeli gratinované šneky. Je to pokrm zajímavé chuti, trošku nám připomínal mušle slávky. Bramborovo-pórkový krém také neměl chybu. Jako hlavní chod jsme si dali vepřová líčka s bramborovo-dýňovým pyré a hovězí tatarský biftek s chlebovými chipsy a hranolky. Chlebové chipsy jsou lepší, než klasické topinky, protože nejsou tak mastné Jídlu nebylo co vytknout. Obsluhující personál byl velmi milý a příjemný. Tuto restauraci můžu všem jen doporučit

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli Ladislavvv.
Recenzováno: 15. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Nepíšu to moc často, ale jidlo zde bylo kokonale! Měli jsme kachnu s bramborovým salátem, telecí stejk a Burger... vše 100%. A supr obsluha je už jen další plus. Doporučuji všemi deseti.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Jiri K.
Recenzováno: 29. února 2020

Velmi dobré jídlo, příjemná obsluha, příjemné prostředí - i když poměrně malé, takže když je více lidí, není příliš soukromí. Mě to nevadilo, byla služebně a sama, ale ve dvou bych si romanticky do očí asi nehleděla...

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli Dana D.
Recenzováno: 27. února 2020

Skvěle jídlo, naprosto ukázková ochota a naladění veškerého personálu spolu se skvělou atmosférou a vynikajícím designem restaurace.

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli maxmI5044BR.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace U Paluků , si také prohlíželi

Chrudim, Pardubický kraj

Už jste navštívili Restaurace U Paluků ? Sdílejte své zkušenosti!