“Oslava”

Restaurace Růžek
Recenzováno: 25. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Super jídlo, pivo ,příjemné a klidné prostředí. Obsluha vstřícna rychlá a po dohodě nám kuchyň vyšla vstříc i stím co nebylo na jídelním lístku.Je vidět že tento rodinný podnik si váží hostů. Děkuji a určíte Vás znovu navštívím

Poděkujte uživateli milko1977.

Recenzováno: 22. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Moc mila obsluha a krásne prostredí. Chodím pravidelně a vždy jsem spokojen.

Jidlo i napoje maji vždy dobré. Neni to pro snoby ale pro obyčejné lidi. Mohu jen doporučit.

Poděkujte uživateli daliborCZ40.
Recenzováno: 26. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Výborné a chutné jídlo a obsluha rychlá. Zase se vrátíme určitě vrátíme nebo využijeme rozvoz, který je taky rychlí.

Poděkujte uživateli Král H.
Recenzováno: 4. ledna 2018

Tato restaurace mě velice mile překvapila. Když se řekne "Růžek", zní mi to dle dosavadních zkušeností jako pivní knajpa, chcete li, "Čtyřka bez větráku". Opak je pravdou. Když jsem vešel, dostalo mě to krásné stylové prostředí, které bych poblíž městského centra opravdu nečekal. Obsluha skvělá a všichni jsou ochotní a pracovití. Co mě ale překvapilo nejvíc, bylo jídlo. Opravdu výborné jídlo. Porce jak blázen a k tomu to výborné Postřižinské pivko... V mém případě nealko, ale luxusní. Není nic, na co bych si mohl stěžovat a za ten skvělý, a pro mě nevšední, zážitek děkuji všem, co v té restauraci pracují. Úžasné. Sem se opravdu rád znovu vrátím, a věřím, že ještě mnohokrát. Je to radost, když se snoubí kvalitní jídlo a kvalitně odvedená práce... Díky.

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli jirkavit.
Recenzováno: 19. prosince 2017

Do tohoto Chrudimského podniku chodím celkem často na oběd a také si nechávám rád dovážet. V restauraci opravdu výborně vaří ale pouze klasiku. Pokud začnou experimntovat tak to moc slavné není. Ale to se stává opravdu málo kdy. Jinak jsou to výborné porce a perfekní jídlo. Velice dobré jsou zde polévky a hlavně parádní Postřižinské pivko. Jídlo i pivo vám rádi dovezou i domů. V Chrudimi je to jeden z mála dobrých podniků a mohu vřele doporučit všem kteří zde žijí, nebo zde budou projíždět.

Datum návštěvy: prosinec 2017
Poděkujte uživateli Ladislav B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Růžek, si také prohlíželi

Chrudim, Pardubický kraj

Už jste navštívili Restaurace Růžek? Sdílejte své zkušenosti!