“Hezké prostředí, dobré jídlo”

Pizzeria Casa Verde
Recenzováno: 8. října 2020

Příjemná restaurace v centru města, jídlo dobré. Oceňuji, že se drží klasických osvědčených věcí a nevymýšlí žádné modernosti, kdy ani nevíte, co máte na talíři, ale víte, že se toho nenajíte. Hranolky s kuřecí roládou byly výborné, maso měkké, hranolky tak akorát, dobře dochucené. Špagety s boloňskou omáčkou chutnaly přesně tak, jak měly, porce dostatečně velká. Oceňuji domácí limonádu, byla výborná. Po jídle jsme si dali kávu a domácí tiramisu - slaďoučké, jemňoučké, v puse se rozplývalo.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli beach_is_happiness.

Recenzováno: 12. srpna 2020

Pizzerii jsme navštívili během tropického týdne 3x a byli jsme překvapeni jak při plné obsazenosti jsme jídlo měli na stole do 15 minut. Nadchnul nás personál, který je velmi milý, rychlý a ochotný. Jídlo a zákusky jsou rozmanité a velmi dobré.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli janak857.
Recenzováno: 2. února 2020 prostřednictvím mobilu

Naprosto perfektní restaurace s dětským koutkem. Odjíždíme nadšení, obsluha byla moc příjemná, jídlo jsme měli na stole během chvíle a bylo famózní! Opravdu úžasný zážitek.

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli 754janaz.
Recenzováno: 26. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Vřele doporučujeme, připraveni jsou zde pro rodiny s dětmi, i s menu. A jídlo je uzasny. Určitě navštívíme znovu. Ochotná obsluha, usměvavá, rychle dodání objednávky.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli 318dar_as.
Recenzováno: 22. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Naprosto vyhovující na oběd při návštěvě místního zámku/parku. Domácí těstoviny výborné,rychlá a milá obsluha.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli Martin M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pizzeria Casa Verde, si také prohlíželi

Blatná, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Pizzeria Casa Verde? Sdílejte své zkušenosti!