“Velmi chutné ”

Švejk restaurant U Zeleného stromu
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti
Recenzováno: 25. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Na jídlo jsme si sice museli chvilku počkat, protože bylo hodně narváno,ale stálo to za to. Personál byl příjemný. Se psem nebyl problém. Výborná kulajda, svíčková a hovězí játra.

Poděkujte uživateli Verulininka.

Recenzováno: 3. července 2019 prostřednictvím mobilu

Klasická Plzenka, ale evidentně dobře fungující. Obsluha milá a opravdu rychla. Jídlo výborné za dobré ceny a naji se i vegetariáni - menu mají na webu ;-). Krom obligátní Plzně je možno okusit i něco od zlaté krávy, což je pivovar přímo za rohem. Na Nepomuk milé překvapení.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli foskco77.
Recenzováno: 23. května 2019

Dlouho jsem se těšil na příležitost navštívit toto historicky zajímavé malebné městečko a na českou klasiku v hotelu s českým populárním názvem. Obsluha i přes obsazenost reagovala rychle, při objednávce pití - čepovaného speciálu nesouhlasila cena uvedená v menu s cenou na hbitě přisunutém reklamním letáčku stojícím na stole, no budiž, nestihl jsem se v tom fofru ani porozhlédnout po lokále. Jídlo dorazilo rychle, svíčková pro mou paní, pro mně guláš. Nechtěli jsme v čase pouti nikoho zdržovat specialitami, chtěli jsme jen něco teplého do žaludku neb celé dopoledne bylo velice chladno a povedlo se! Základ guláše byl už mírně nahořklou chutí na hraně ale maso bylo už přes čáru. Asi bylo připraveno předem a dlouho se sušilo v troubě. Vlákna se sice rozpadala ale byl to tuhý příběh pro mé žvýkací ústrojí a to mně rozehřálo! Nakrájená cibule mi však byla k duhu a pachuť tohoto nezdaru jakžtakž přerazila. Má paní, když ochutnala sousto bylo zřejmé, že se svíčkovou je více spokojená.
Na závěr: Obsluha by mohla být příjemnější a tvůrce guláše by pan Pohlreich určitě minimálně důrazně poučil

Datum návštěvy: květen 2019
1  Poděkujte uživateli Adolf B.
Recenzováno: 18. května 2019 prostřednictvím mobilu

Jedna z nejlepších restaurací, jaké jsem kdy navštívil. Výborné jídlo, které vždy zaujme, především česká klasika. Polévky bývají slabší. Je zde hezké, historické prostředí, ovšem obsluha by mohla být příjemnější. Nicméně restaurace rozhodně stojí za návštěvu a velmi rád se sem vracím, kdykoliv zavítám do Plzeňského kraje!

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli janrucz.
Recenzováno: 28. září 2018 prostřednictvím mobilu

Zastavili jsme se jen na chvíli. Dala jsem si bramborovou polévku s houbami. Byla skvělá. Dortik byl také výborný. Jedna výhrada - lavice venku byla něčím polita, žák se manžel přilepil. Obsluha i kuchyně byla rychlá.

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli 809michaelab.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Švejk restaurant U Zeleného stromu, si také prohlíželi

Nepomuk, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Švejk restaurant U Zeleného stromu? Sdílejte své zkušenosti!