“spokojenost”

Švejk restaurant U Zeleného stromu
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti
Recenzováno: 9. října 2020

tak nějak jsem byl lehce na rozpacích zda jít do této restaurace.
Ale obsluha rychlá a pozorná.
jídlo dobré... byt kachna mohlo mít více sosu - lehce sušší
ale jinak nemám žádnou výtku.
+ možnost jít se psem
+obsluha

Poděkujte uživateli filovo.

Recenzováno: 27. května 2020

Restaurace patrici do francizove site Svejk je na trase Ceske Budejovice - Plzen a nachazi se v malem mestecku Nepomuk. Zastavili jsme se zde z duvodu, ze jsme projizdeli kolem v dobe obeda a chteli jsme retezec vyzkouset. Parkovani primo pred hotelem s restauraci, ktera sidli v hezky opravenem dome. V lete se muzete usadit venku na zahradce, nebo muzete jit dovnitr. Zde mate na vyber ze dvou moznosti, prvni je mistnost s interierem zarizenym v secesnim stylu s celkem 50 misty, druha moznost ja Haskuv salonek se 30 misty.
Denni menu tvori polevka a 3 jidla hotova jidla, pripadne mozne vybrat z jidelniho listku. Jidlo dobre, ale necekejte nic omracujiciho. Na rychly nenarocny obed pri prujezdu naprosto bez problemu. Misto mne bylo sympaticke svym interierem a predevsim tim, ze majitele velmi hezky opravili a maji v hezkem stavu puvodni objekt primo na namesti, coz bohuzel ne vsude je standard.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli love_czech_republic.
Recenzováno: 7. února 2020

Při vstupu do restaurace nás překvapilo, že krom nás, v ní byli jen 2 hosté. Obsluha byla příjemná, jídlo sotva průměrné. Kančí se šípkovou omáčkou bylo na rozdíl od jiných restaurací hodně přeslazené, Ve špekových knedlících absence špeku, ale kančí maso měkké. Vepřová panenka byla tuhá, špatně nakrájená, s dlouhými vlákny. Houbový sos nebyl chutný. Nejlepší z jídla byla příloha, obyčejné hranolky, které ale byly křupavé, a pak salát z rukoly, Káva - presso vyčpělá, bez chuti.
Káva donesená bez vody, sušenky atd. Bílé víno měli pouze jeden druh, ale celkem chutné. Sociální zařízení bylo standartní, ale potřebovalo by pořádně vyčistit. Ve spárách na dlaždicích na podlaze je dlouholetá zažraná špína. Na rozdíl od mateřské restaurace v Plzni, vypadá ta v Nepomuku jako neudržovaná, zanedbávaná nevlastní sestra.

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli honzah552.
Recenzováno: 25. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Na jídlo jsme si sice museli chvilku počkat, protože bylo hodně narváno,ale stálo to za to. Personál byl příjemný. Se psem nebyl problém. Výborná kulajda, svíčková a hovězí játra.

Poděkujte uživateli Verulininka.
Recenzováno: 3. července 2019 prostřednictvím mobilu

Klasická Plzenka, ale evidentně dobře fungující. Obsluha milá a opravdu rychla. Jídlo výborné za dobré ceny a naji se i vegetariáni - menu mají na webu ;-). Krom obligátní Plzně je možno okusit i něco od zlaté krávy, což je pivovar přímo za rohem. Na Nepomuk milé překvapení.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli foskco77.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Švejk restaurant U Zeleného stromu, si také prohlíželi

Nepomuk, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Švejk restaurant U Zeleného stromu? Sdílejte své zkušenosti!