“Dokonalé jídlo a obsluha prijemná”

Smazalnia Ryb Fliper
Recenzováno: 8. října 2020

Dokonalý pstruh. Hranolky též a salát perfektní-servis nad očekávání. Dokonalá restaurace.
Sqelé jídlo

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli vlastamarankova.

Recenzováno: 11. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde poprve. Koncept zajimavy, maji zde vlastni sadky a delaji nekolik druhu ryb. Spise nez restaurace misto pusobi jako bistro. Obsluha je rychla a prijemna, ceny jsou OK. Pokud jde o jidlo, bylo moc dobre jen je vsechno smazene a dost mastne. Jinak vse ok, doporucuji k rybe mix zelneho salatu.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli PistaCZ.
Recenzováno: 25. srpna 2019

Při každé návštěvě zdejší restaurace se ujišťujeme,že si neustále drží svojí kvalitu!A to je pro nás rozhodující!

Poděkujte uživateli Toncek B.
Recenzováno: 19. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Velký výběr pražených ryb: pstruh, candát, okoun, tresky. K nim doporučuji zelný salát s koprem (surowki- kapusta biala). Určitě se sem vrátíme.

Datum návštěvy: duben 2019
1  Poděkujte uživateli 224jitkak.
Recenzováno: 6. října 2018

dnešní zastávka na candáta s hranolkami se vydařila.Mají tu různé ryby,poléva,nápoje,nádherná zahrádka,u rybníků,s výhledem na Sněžku z polské strany,možno platit,kartou,korunami,eurami.Velice nám chutnalo!

Datum návštěvy: říjen 2018
1  Poděkujte uživateli Toncek B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Smazalnia Ryb Fliper, si také prohlíželi

Sosnowka, Dolnoslezské vojvodství
Sciegny, Dolnoslezské vojvodství

Karpacz, Dolnoslezské vojvodství
Myslakowice, Dolnoslezské vojvodství

Už jste navštívili Smazalnia Ryb Fliper? Sdílejte své zkušenosti!