Recenzováno: 2. října 2020

Dobry den vsem v UKO,bylo u Vas kraaasne i pres to ze nam nevyslo pocasi,ale vlastne to vubec nevadilo;)Jogove hodiny bajecne,luxusni zdrave snidane,krasne prostredi,priroda a odpoledne relax v saune..no za nas,za tu cenu,luxus a maximalni spokojenost a myslim ze jsme u Vas nebyly naposledy

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli O2941ZSpetram.
Recenzováno: 15. července 2020

Dovolená snů.Milý personál,báječné jídlo,super ubytování.Jakékoliv přání VÁM tu splní.Venkovní bazén,vnitřní bazén se slanou vodou,vířivka, welness,pro děti bohaté vyžití,trampolína,hřiště.Mini golf,bowling.Rádi se sem vracíme...je to tu prostě báječné.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli mamutxxl.
Recenzováno: 11. února 2020 prostřednictvím mobilu

Na dovolenou jsme se vydali ve větším počtu. A musím říct, že jsme byli velmi spokojeni. Příjemný profesionální personál. Nic nebyl problém. Jídlo výborné, číšníkům palec nahoru za "přeskakování" našich ratolestí stále s úsmevem. Na recepci nebyl nic problém. Velmi ochotně se vším poradili a vyšli vstříc. Welness parádní. Krásná odpocinková místnost. Objednana masaz byla take skvělá. Vyzdvihnout musím společenskou místnost. Kde si můžete ohřát jídlo pro děti nebo kávu. Na večerní posezení značka ideál. Podkrovní pokoj trochu menší, ale pouze jsme v něm prespávali, takže v pořádku. Jediné nepříjemné bylo přecházet z budovy na jídlo (s dětmi v minus 7 stupních) ale zase jsme se nemuseli oblékat do welnessu, takže si nevyberete moc děkujeme za krásnou dovolenou.

Datum pobytu: leden 2020
Poděkujte uživateli 810p_ac.
Recenzováno: 28. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Uz jsem tu byl drive, tentokrat jsme byli v nove budove 700 (joga) a i kdyz je dal od restaurace, bylo to prijemne. Pokoje moc hezky vybavene. V restauraci nam chutnalo, obsluha prijemna i presto, ze meli dost frmol. Sice musite vydrzet vetsi hluk diky pritomnosti mnoha deti, ale s tim se neda nic delat, obecne fajn podnik, kam se rad vratim.

Datum pobytu: leden 2020
Poděkujte uživateli h0nziki.
Recenzováno: 10. srpna 2019

Na první pohled vypadá penzion krásně, ovšem pokoj, který jsme měli my (mezonetový v budově 300) byl šíleně malinký pro 4 osoby. V pokoji nebyl ani stůl, ani židle, kam si sednout. Do patra se lezlo po žebříku a nahoře se nedalo pořádně ani postavit - prostě jako ve stanu. Matrace nahoře byly uprostřed proleželé do dolíku a dole na postelích zase příliš měkké. Snídaně byly na výběr bohaté, ovšem večeře (měli jsme polopenzi) byly jak ze školní jídelny, neochucené a mdlé. Oceňuji ale salátový bufet a výběr ze 3 polévek. Nejlepší na celém penzionu bylo asi vyžití pro děti - nádherné hřiště venku i trampolína zapuštěná v zemi. Slaný bazén uvnitř byl opravdu studený, ale napravil to super whirlpool. Sauny vypadaly moc příjemně, ovšem když jela pouze 1 ze 3. K obsluze nemám výtek, ale přijde mi dost neprofesionální, když před restaurací posedává personál včetně nějakých dělníků a snídají a vykuřují hned vedle hostů. Měli by mít vyhrazený nějaký prostor jen pro sebe. A také musím zmínit výpary z kuchyně, které obtěžovaly při venkovním posezení před restaurací. A poslední výtka k hluku z bowlingu, který přiléhá hned ke stolům v restauraci. Není vůbec příjemné, když kolem vás bouchají koule a vy večeříte, takže alespoň v době jídla by měla být bowlingová pauza. Prostě všechno bylo takové průměrné a cena rozhodně neodpovídá kvalitě. Na webu se dočtete o luxusu, ale zdá se, že jen co získali nějaká ta ocenění a vyvěsili si o tom všude plakáty, tak šli kvalitativně dolů.

Datum pobytu: srpen 2019
1  Poděkujte uživateli luccula.
Jaroslav U, Vlastník v zařízení Resort Uko, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. srpna 2019

nestává se často, abych reagoval na takovéto recenze, nicméně vzhledem k tomu, že se jedná již o třetí recenzi takovéhoto druhu a ještě k tomu v podobném znění ( jako kdyby od sebe stěžovatelé opisovali ) rozhodl jsem se přeci jenom hlavní připomínky vysvětlit :
Teplota vody v bazénu: voda v bazénu je ohřívána na teplotu 26-28°C z důvodu toho, že je slaný a téměř bez chemie.
Pokud by měl být teplejší, musel by se chlorovat a to primárně nechceme, protože chlor není zdraví prospěšný.
Ani venku ani v městských bazénech také voda není přes 30 stupňů ..... Ale pokud si maminka vezme neuváženě sebou ( jak paní píše ) své dítě do vířivky, která je natápěna na 37°C a potom jde do bazénu, který má o 10 stupňů méně, nemůže to jinak dopadnout, než se jim voda v bazénu zdá být studená a zachraňuje to vířivka.....

Paní Luccula si ztěžuje, že měla malý mezonetový pokoj a že neměla na pokoji stůl a židli. Ano neměla, ale paní zapomněla dodat, že v přízemí měla k dispozici společenskou místnost se 6 stoly a plně vybavenou kuchyňkou, sedačku s velkým televizorem a hned vedle terasu s venkovním bazénem.....
Měkké matrace, je škoda, se nám to paní neřekla, máme speciální tvrdé matrace, které jsme jí mohli zapůjčit, pokud se jí ty na jejím pokoji nezdáli být dost tvrdé.

Jídlo : někomu chutná a někomu nechutná, neumím se zavděčit všem, ale jsem přesvědčen, že tohle by paní našim kuchařům do očí neřekla.

Kuřáci, to je samostatná kapitola. Pokud jim to zákon nezakáže úplně, nic s tím nenadělám. Denně posbírám po areálu v průměru více jak 10 nedopalků ........ Všechny budovy včetně restaurace jsou nekuřácké. Pokud bych se pokusil zakázat kouření i v celém venkovním areálu, polovina lidí ke mě nepřijede a tu druhou nebude mít kdo obsloužit, protože polovina mého personálu jsou také kuřáci......

Personál : více než dvě desítky lidí, dlouho před Vaším příjezdem, tvrdě pracuje na tom, aby pro Vás připravili všechno pro Vaší dovolenou a já je mám potom nechat jíst někde v garáži nebo ve skladu, protože Vám to přijde neprofesionální ???..... To teda ne, já si svého personálu vážím stejně jako svých hostů a proto je u nás, náš personál součástí našeho rodinného penzionu a často obědvá se mnou u jednoho stolu. Nikdy se nestalo, že by si personál někde sedl na úkor našich hostů. Většina z nich pro nás pracuje více jak 10 let a jsou to profíci a ti noví, ti mají zase právo na to, aby občas nějakou tu chybičku udělali........ pokud ale dostanou neadekvátní zpětnou vazbu, tak se na to vykašlou a Vy si budete chodit pro jídlo s tácem k okénku, jak ve školní jídelně.......

Myšlenka na závěr : Buďme skromnější, budeme šťastnější.

Namaste