“Autentické thajské jídlo”

Sabai Jai Thai Bistro
Recenzováno: 3. ledna 2020

Tahle thajská restaurace byla jen kousek od našeho ubytování v Marsaskala, tak jsme neváhali zajít ochutnat. Jídlo jsme si byli vyzvednout, protože jsme měli s sebou ročního chlapečka a usoudili, že bude jednodušší nakrmit ho na apartmánu (nicméně v restauraci byla i jídelní židlička pro děti). Zdejší kuchař byl moc příjemný a poradil nám s výběrem i kvantitou jídla. Majitel žil několik let v Thajsku a právem se pyšnil vlastně zařízeným interierem restaurace. Dokonce nám ukázal kuchyni a receptury podle kterých si připravují vlastní omáčky z čerstvých ingrediencí. Cena oproti ostatním restauracím byla o něco vyšší, ale na jídle jsme si moc pochutnali a určitě se ještě někdy vrátíme.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli 455eliskav.
Alexander C, Owner v zařízení Sabai Jai Thai Bistro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. ledna 2020

Thank you for your positive comments, as we invite you again to try out more dishes.

Recenzováno: 16. října 2019 prostřednictvím mobilu

Restaurace je moc příjemná - sladěný interiér, včetně nádobí, přátelský personál a vynikající jídlo. Ingredience jsou originální.

Poděkujte uživateli Michaela P.
sabaijaithaibistro, Owner v zařízení Sabai Jai Thai Bistro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. října 2019

Thank you we appreciate your positive comments and we welcome you again.

Recenzováno: včera

Recenzováno: před 3 dny prostřednictvím mobilu

Datum návštěvy: září 2020
sabaijaithaibistro, Owner v zařízení Sabai Jai Thai Bistro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 2 dny

Recenzováno: před 5 dny

Datum návštěvy: září 2020
sabaijaithaibistro, Owner v zařízení Sabai Jai Thai Bistro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 4 dny

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Sabai Jai Thai Bistro, si také prohlíželi

Buġibba, Zátoka sv. Pavla
Buġibba, Zátoka sv. Pavla

Už jste navštívili Sabai Jai Thai Bistro? Sdílejte své zkušenosti!