Recenzováno: 13. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Příjemný rodinný oběd. Jestli máte rádi luxusnější restaurace a prostředí, určitě je to to správné místo, kam vyrazit. Měli jsme svíčkovou, houbové risotto a vepřovou panenku a vše bylo výborné. Hlavně svíčková, která je opravdu jedinečná a výborná podle nás.

Datum pobytu: duben 2018
Poděkujte uživateli DK0101.
Recenzováno: 27. října 2017

Pěkný moderní hotel s krásným bazénem, vířivkami, saunami. Sportovní vyžití bohaté. Tenis, koně, elektrické dvojkolky segway, Cukrárna a kavárna, dobré jídlo v restauraci. Bohatá snídaně. Mohlo by být lepší značení odbočky , podařilo se nám přejet. pokoj byl krásný moderní. Dobře se nám spalo. Obsluha a služby příjemné, profesionální, perfektní.

Datum pobytu: říjen 2017
Poděkujte uživateli Jaroslav F.
Recenzováno: 24. října 2017

Naprosto profesionální obsluha recepce, aqua a spa zóny včetně obsluhy u bazénu!
Čistota na pokojích i ve všech prostorách hotelu, vynikající kuchyně. Vřele doporučuji pro ty ,kteří hledají klid a luxus.

Tip ohledně pokoje: pokoje na jižní straně ideálně druhé a třetí patro
Poděkujte uživateli dadysfruits.
Recenzováno: 22. října 2017 prostřednictvím mobilu

Pěkné moderní prostředí, spousta lázní. Nejlepším lákadlem je vířivka na střeše s pěkným výhledem. Musím ubrat za studené lázně, netěsní jim skleněné dveře. Finská sauna malá intimní. Další mínus hlasitá pseudo relaxační muzika.

Datum pobytu: říjen 2017
2  Poděkujte uživateli martindQ2005AG.
Radek N, Generální ředitel v zařízení Hotel Vitality, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. listopadu 2017

Vážený pane Martine D.,
jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a že jste si hlavně střešní vířivku užil. K Vaší připomínce ohledně studených lázní - všechny lázně jsou nastaveny na doporučené teploty výrobcem, všechny teploty navíc několikrát denně kontrolujeme a zapisujeme. Přehled všech lázní a jejich teplot naleznete i na našem webu - http://www.hotelvitality.cz/wellness-procedury. Netěsnící skleněné dveře do lázní opravdu nemáme, ale stává se, že někteří hosté dveře nedovírají a tudíž dochází k úniku tepla. Relaxační hudbu neustále doplňujeme, pokud máte nějaké konkrétní tipy na relaxační hudbu, budeme rádi a určitě doplníme do repertoáru. Hezký den.
Radek Němčík
ředitel hotelu Vitality

Recenzováno: 10. září 2017 prostřednictvím mobilu

Všechno perfektní, slovo nemáme, nevím či nejde zde neznají, servis na velmi vysoké úrovni vždy s úsměvem a jídlo opravdu kvalitní. Děkuji celému týmu za hezky večer. Budu se těšit na další návštěvu.!

Datum pobytu: září 2017
1  Poděkujte uživateli Y2797AHjanb.
Radek N, Generální ředitel v zařízení Hotel Vitality, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. října 2017

Pěkný den přeji,
velice si vážíme Vaší recenze a těšíme se na Vaši další návštěvu. Vaše díky vyřídím všem, kteří se na gastronomii hotelu Vitality podílejí.
S přátelským pozdravem

Radek Němčík