Recenzováno: 15. ledna 2019

Kavárna a cukrárna v budově hotelu je velmi hezká s dobrou obsluhou. Ceny poněkud vysoké, ale platí se za luxus. Hotel na vysoké úrovni. Dobrá je sportovní hala vedle hotelu s restaurací, kde dávají meníčka

Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli rudlajs.
Táňa K, referent marketingu v zařízení Hotel Vitality, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. ledna 2019

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si ceníme a těšíme se na Vaši další brzkou návštěvu. Team hotelu Vitality.

Recenzováno: 7. ledna 2019

V prosinci jsem se telefonicky u vás objednala na 90.min.! " RELAXAČNÍ " masáž
( podotýkám, že jsem neměla žádný benefit !). Po příchodu do masérny jsem čekala příjemnou hudbu, ale přivítala mně paní s chladným výrazem! Přikázala mi, ať si lehnu na záda a začala mi mačkat plosky nohou. Mačkala celou hodinu a neustále u toho mluvila a mluvila a ptala se na mé pocity! Po hodině jsem se měla otočit na břicho a poté mi dělala zajímavé tahy pod lopatkou s neustálým komentářem. Když jsem se jí ptala, kdy mi konečně začne masírovat ruce a nohy, když teda mám tu RELAXAČNÍ masáž odpověděla, že TO necháme na příště.....nevím na které!
S touto paní jsem byla absolutně nespokojená.
Co se týká restaurace, jsem velice spokojená.

Datum pobytu: prosinec 2018
Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli lennys007.
Táňa K, referent marketingu v zařízení Hotel Vitality, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. ledna 2019

Dobrý den, celou věc jsme prošetřili a touto cestou bychom Vám chtěli poděkovat za Vaši vstřícnost během telefonického hovoru, který jsme s Vámi vedli. Věříme, že nyní si masáž plně užijete a odpočinete. Těšíme se na Vás a přejeme hezký den, team hotelu Vitality.

Recenzováno: 30. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Tomuto hotelu není co vytknout. Využila jsem s partnerem romantický balíček. Pokoj velký a útulný. Personál milý a usměvavý. Jídlo vynikající. Bazén s barem neměl chybu. Ale nejkrásnější zážitek byl ve vířivce na střeše hotelu s krásným výhledem na hvězdy. Krásné a romantické. Určitě znovu přijedeme.

Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli siminka155.
Táňa K, referent marketingu v zařízení Hotel Vitality, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. září 2018

Dobrý den paní Simono, děkujeme Vám za Vaši recenzi. Jsme velice rádi, že jste si pobyt u nás užili a byli se vším spokojeni. Budeme se těšit na Vaši další brzkou návštěvu. Hezký den, team hotelu Vitality.

Recenzováno: 6. srpna 2018

Tomuto hotelu není co vytknout. Jeho zaměstnanci jsou obětaví, slušní, pozorní, pokoje úžasné, sport.vyžití na úrovni, možnost vyrazit do okolních hor, jídlo naprosto skvělé- někteří si ho i fotili a talíře zůstávají bezezbytků,. Bazén s alkohol,barem nemá chybu. Na střeše vířivka z které se díváte v noci na hvězdy.Samé nej.

Tip ohledně pokoje: Požádat o pokoje s balkónem.
Datum pobytu: květen 2018
1  Poděkujte uživateli Vlastimila F.
Táňa K, referent marketingu v zařízení Hotel Vitality, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. srpna 2018

Za celý team hotelu Vitality děkujeme za Vaši pochvalu. Jsme velice rádi, že jste byla spokojena a pobyt si u nás užila. Věříme, že nás opět brzo navštívíte, budeme se těšit a přejeme hezký den.

Recenzováno: 9. června 2018

S kolegyňkami jsme využili Romantický balíček (ano, opravdu :-D), který obsahoval ubytování, wellness, večeři, výběr střešní výřivky nebo sauny, snídani a také prodloužený check out. Ubytování - připlatily jsme si za výhled a stálo to za to! Co se týká wellness, také nemáme co vytknout. Hotel má příjemné prostředí, personál velice milý a ochotný! Velká pochvala paní recepční, také číšníkům a hlavně kuchařům - protože jídlo bylo opravdu fantastické ! V noci pak jako třešnička na dortu hodinka odpočinku na střešní výřivce s šampaňským - bomba :-) Určitě se někdy zase vrátíme.

Tip ohledně pokoje: Nejlepší bylo jídlo, výhled z pokojů a střešní výřivka!
Datum pobytu: červen 2018
1  Poděkujte uživateli Veronika J.

Dobrý den, paní Veroniko, jsme velice rádi, že jste si pobyt u nás užily se vším všudy. Pochvalu vyřídíme všem našim kolegům a děkujeme za tak milou recenzi. Doufáme, že brzo tuto dámskou jízdu zopakujete. Budeme se těšit, team hotelu Vitality