Recenzováno: před 1 týdnem

Toto byl opravdu nezapomenutelný zážitek v pozitivním slova smyslu.Nejlepší snídaně, které jsem kdy jedla i frizante. Luxusní večeře-předkrm např. šneci.Wellness super, bez lidí.Jen občas nějaká sauna nefungovala.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli 419hanak.
Recenzováno: 21. června 2020 prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde na jednu noc v rámci oslavy narozenin a hotel splnil naše očekávání. Začnu tedy s restaurací a obsluhou zde, složení jídel a kvalita rovněž na vysoké úrovni.Personál profesionální a vstřícný.Totéž platí i pro recepci.Pokoje velké a s moderními prvky /tlumené modré světlo na chodbě pokoje pro případ když jdete v noci na wc/.Wellness take moc pěkný a prostorný /bazén,2 vířivky/kdyz to shrnu,tak to nemělo chybu a cena, kterou jsme platili byla adekvátní poskytnutým službám. Holt kvalitní služby dnes něco stojí. Držím hotelu palce.

Datum pobytu: červen 2020
Poděkujte uživateli 836jang.
Táňa K, Referent marketingu v zařízení Hotel Vitality, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. června 2020

Dobrý den, děkujeme Vám za tak krásné hodnocení. Moc si jej vážíme, spokojení hosté jsou pro nás prioritou. Pochvalu předáme všem našim kolegům a těšíme se, že nás opět brzo navštívíte. Mějte se krásně, team hotelu Vitality.

Recenzováno: 6. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

V sirokem a dalekem okoli zdaleka nejlepsi gastro zazitek, dekujeme. Zaroven muzeme vrele doporucit krasne a kvalitni wellness s vybornymi drinky a soukromou spa s vynikajicim servisem a za velmi priznive ceny.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Pavel N.
Táňa K, referent marketingu v zařízení Hotel Vitality, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. listopadu 2019

Dobrý den pane Pavle, děkujeme Vám za krásné hodnocení, moc si jej vážíme. Spokojenost našich hostů je pro nás na prvním místě. Pochvalu předáme celému teamu a těšíme se na další návštěvu, team hotelu Vitality.

Recenzováno: 9. března 2019 prostřednictvím mobilu

Vynikající wellness. Úžasné privátní wellness. Super obsluha jak v hotelové kavárně tak i na recepci wellness. Není co vytknout. Vřele doporučujeme. V hotelové kavárně možnost nejen vanikajicich zákusků ale i menších jídel.

Datum pobytu: březen 2019
Poděkujte uživateli Drak007.
Táňa K, referent marketingu v zařízení Hotel Vitality, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. března 2019

Dobrý den, jsme moc rádi, že jste si wellness i naši sladkou Café Maryša užil. Děkujeme za tak milá slova, pochvalu vyřídíme našim kolegům a těšíme se, až nás přijdete opět navštívit. Přejeme hezké pondělí, team hotelu Vitality.

Recenzováno: 15. ledna 2019

Kavárna a cukrárna v budově hotelu je velmi hezká s dobrou obsluhou. Ceny poněkud vysoké, ale platí se za luxus. Hotel na vysoké úrovni. Dobrá je sportovní hala vedle hotelu s restaurací, kde dávají meníčka

Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli rudlajs.
Táňa K, referent marketingu v zařízení Hotel Vitality, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. ledna 2019

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si ceníme a těšíme se na Vaši další brzkou návštěvu. Team hotelu Vitality.