“Dobré jídlo i káva, v Krnově”
Recenze Hermes

Hermes
Kuchyně: Řecká
Recenzováno: 29. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Dobré jídlo i káva, v Krnově patří k těm dobrým. Příjemná obsluha. Na náměstí, takže všude stejně daleko

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli C8487SLmichalp.

Recenzováno: 22. října 2019

V květnu tohoto roku jsme navštívili vyhlášenou restauraci v Krnově, kavárnu, restaurant Hermes. Milujeme řecká jídla. Dostatek prostoru pro posezení s kamarády, přáteli, rodinou. Ideální místo na pořádnání svateb, narozeninových oslav atd. Kvalita jídel se za poslední období zhoršila ( navštěvuji tuto restauraci řadu let ). Stejně tak podávané nápoje. Ceny však na druhou stranu stouply. Po naší poslední návštěvě s rodinou jsem mírně řečeno rozčarovaná, zklamaná a budeme velmi zvažovat, zda tento podnik, toto zařízení v budoucnu ještě někdy navštívíme.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli MARKETKA29.
Recenzováno: 17. října 2019

V červnu jsme si udělali výlet do Krnova s tím,že milujeme Řecko,tak si zajdeme na oběd do této restaurace.Dali jsme si picu a těšili jsme se na Capuccino Frredo,které známe z Řecka.Dostali jsme v malé skleničce obarvenou vodu se spoustou ledu za 45 Kč!Takhle tato káva není ta, kterou jsme chtěli,bylo to velké zklamání a do téhle restaurace,už nepřijdeme!!!

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Celechovice.
Recenzováno: 21. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Jedna z nejoblíbenějších restaurací v Krnově. Nabízí řeckou kuchyni, včetně řeckého vína a pochutin. Také dezerty jsou řecké. Vaří zde dobře a obsluha je rychlá a milá. Letos jsme byli několikrát a pokaždé super. Doporučuji.

Poděkujte uživateli Bekulin.
Recenzováno: 5. března 2019

Ideální místo pro posezení s přáteli, s rodinou nebo obchodními partnery. Je to taková "krnovská" jistota. Zkušené sympatické servírky, ověřená kuchyně, příjemné prostředí v dosahu. Doporučuji.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli ivom830.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hermes, si také prohlíželi

Brantice, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Hermes? Sdílejte své zkušenosti!