“Kulinářský zážitek”

Ganesh Indická Restaurace
Kuchyně: Indická, Nepálská
Recenzováno: 4. července 2018

Indická restauarace Ganesh je zatím, nejlepší Indická restaurace v Plzni, velké porce, křupavé placky, kyprá rýže, možnost dát si půl na půl, výborné obědové menu, po kterém se cítíte velice syti a kolikrát si berete jídlo ještě domů. Rychlá a milá obsluha, jen jedinou maličkou výtku mám a to, že obsluha umí málo Česky, ale věřím, že to vypilují.

Poděkujte uživateli Sandra R.

Recenzováno: 5. května 2018

Velice milá obsluha, vynikající jídlo, štědré porce, na lístku tolik různých jídel, že jsme to ani nepochopili. Na jídlo jsme museli trochu déle čekat, ale to se dá pochopit, protože tam bylo poměrně narváno. Slušné ceny. Doporučuji.

Poděkujte uživateli Ondřej S.
Recenzováno: 15. února 2018 prostřednictvím mobilu

Prostředí restaurace je asi jediný faktor, který ubírá body. Kuchyně je výborná. Čistě subjektivně mi přijdou ostrá jídla méně pikantní než jinde, ale může to být jen zdání. V době oběda určitě doporučuji rezervovat stůl. Položky z poledního menu se pohybují do 100,- Kč. Rozhodně stojí za návštěvu.

Poděkujte uživateli Erik B.
Recenzováno: 11. ledna 2018

klidné a příjemné prostředí ve stylu buddhistických a hinduistických tradic, vstřícná nepálská obsluha (česky mluvící), výborná kuchyně

Poděkujte uživateli Cestmir_Kaspar.
Recenzováno: 10. ledna 2018

Zašel jsem do této restaurace na večeři ve všední den, kolem páté hodiny. Restaurace byla v té chvíli prázdná, avšak po cca půl hodině se restaurace začala plnit což bylo dobré znamení. Ceny jídel nejsou přehnané, jsou akorát. Porce pokrmů jsou velké a obsluha milá. Doporučuji ,,Phal,, pokrmy. Dal jsem si jehněčí z této kategorie, bylo výborné a pálivé.
Restaurace jako taková mi přijde decentně vyzdobená, je v ní trochu chladno a pokud se posadíte ve sklepě blízko schodiště tak počítejte s průvanem. Do budoucna bych uvítal větší výběr čajů.

Poděkujte uživateli František G.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ganesh Indická Restaurace, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj
Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Ganesh Indická Restaurace? Sdílejte své zkušenosti!