Sa-Ra Termal
Ne moc velké ale perfektní.

Recenzováno: 3. července 2019
ina166
Wellness víkend

Recenzováno: 19. března 2019
154tomast
Ostrava, Česká republika

Recenzováno: 3. července 2019

Ne moc velké ale perfektní Ubytování fajn přímo v areálu do vody jen pár kroků a jídlo za babku.Nebudete litovat když pojedete.

Datum zážitku: listopad 2018
1  Poděkujte uživateli ina166.
Recenzováno: 19. března 2019 prostřednictvím mobilu

Čisté a klidné místo, ideální pro relax, obchůdky, restaurace, venkovní a vnitřní bazény, samostatné sprchy. Možnost stanování nebo zaparkování karavanu.

Datum zážitku: únor 2019
1  Poděkujte uživateli 154tomast.
Recenzováno: 26. listopadu 2018

V těchto lázní jsme se stavěli náhodně a byli jsme mile překvapeni.Byli jsme zde v podzimním období a tudíž nebyly zpřístupněny všechny bazény,ale přesto se nám tu líbilo.Lázně jsou menší.Příští rok uvažujeme o ubytování alespoň na několik dní.

Datum zážitku: listopad 2018
2  Poděkujte uživateli Ivca1966.
Recenzováno: 10. října 2018

Pokud si chcete užít suprové lenošení v léčivém bazénu, tak právě tady. Je na výběr různě teplotně řešena voda. Většinou zde byli postarší lidé. Toalety čisté a sprchy též. Prostor v lázních hodně travnatý. V areálu se nachází malé restaurace a občerstvení. Celodenní vstup je cenově nízký. Labužení v bazénu a varhánky na prstech se vůbec neřeší. Škoda, že otvírací doba není delší, když svítí slunce a ta pohoda nechce se nikomu domů. Už se těšíme moc na příští rok...

Datum zážitku: září 2018
1  Poděkujte uživateli hanakesl.
Recenzováno: 25. července 2017

V létě jsme byli bez dětí v těchto termálech pod stanem. Jde o skvělé propojení lázní a kempování s cykloturistikou. Našli jsme super místo, kde na nás nesvítilo slunce, ale hlavně každý den jsme mohli bezplatně kdykoliv využívat malé lézně. Ranní plavání v bazénu a odpolední lenošení v termální vodě poté, co jsme si projeli na kolech okolí byla skvělá kombinace. Čisté toalety denně uklízené, čisté koupelny bez omezení doby sprchování (žádné mince). Super

Datum zážitku: červenec 2017
1  Poděkujte uživateli pavelvraj.