Recenzováno: 11. prosince 2019

Při mých opakovaných návštěvách..skvělá kuchyně, čisto, bazén...a přijemný personál, rád se vracím. Jídlo skvělé, s láskou tvořené, chutné, snídaně dokonalá. Na vlastně venkovský hotel skvělá úroveň po všech stránkách.

Datum pobytu: prosinec 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Michal V.
Recenzováno: 28. srpna 2018

Pěkné ubytování,kousek od termálních lázní,výborná kuchyně...Taky jsme byli ubytováni během jejich nějakého festivalu,takže i dobrá zábava.Jediné mínus snad,delší doba čekání na večeři,ale s ohledem na počet hostů,i to jde pochopit.

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli vagnerovamacek.
Recenzováno: 4. prosince 2017

Po roce jsme se vrátili opět do našeho oblíbeného penzionu. Protože nesporné kvality kuchyně a restaurace, stejně jako čistotu celého penzionu, známe velice dobře a v tomto ohledu zaslouží penzion absolutorium, zaměřili jsme se tentokráte i na něco jiného. A to na kvalitu spánku. Ačkoli jsme na to nikdy neupozorňovali a vzhledem k jinak perfektním službám to přehlíželi, moc jsme se v Tornacos penzionu nikdy nevyspali. I tentokrát totiž probíhala v penzionu nějaká velká akce, jako ostatně pokaždé při našem víkendovém pobytu. V pátek 1. prosince 2017 do pozdních nočních hodin probíhala v restauraci hlučná diskotéka, rozbujařelí hosté hulákali hlasitě po celém penzionu, takže spát se moc nedalo. Vloni v lednu jsme byli předem recepcí upozorněni, že 23. ledna 2016 bude do ranních hodin probíhat v restauraci Chorvatský bál. Mohli si tedy vybrat zda tam jet či nikoli. Tentokrát jsme však upozorněni nebyli, a tak namísto odpočinku v jinak skvělém penzionu, jsme celou noc probděli. Navíc, postele mají pelesti jak u hlavy tak u nohou, takže se v posteli nenatáhnete a musíte spát celou noc se skrčenýma nohama. Ani to odpočinku v hluku nepřidá.

Datum pobytu: prosinec 2017
1  Poděkujte uživateli Libor N.
Recenzováno: 21. listopadu 2016

Fakt, že jsem navštívili tento penzion již po třetí v tomto roce asi svědčí nejlépe o naší spokojenosti. Za poněkud vyšší ceny, než v sousedících apartmánech, však obdržíte výbornou kvalitu, profesionální servis jak recepce, tak obsluhy v restauraci. Nevím ovšem, jak moc se líbila hostům českým a zřejmě i slovenských slevomatů bufetová večeře...

Datum pobytu: listopad 2016
1  Poděkujte uživateli Libor N.
Recenzováno: 11. listopadu 2016

Pokoje čisté,kvalitní matrace,ručníky,toaletní papír,teplo a klid. Prostředí hotelu celkově vkusné a příjemné.
Kuchyně (polopenze) na velmi dobré úrovni, bohatá nabídka, personál vstřícný.
Celkově jsme byli velmi spokojeni s pobytem.

Datum pobytu: listopad 2016
1  Poděkujte uživateli Zbyněk H.