“Milá tečka”

Zamecka Krcma U Rudolfovy Kratohvile
Recenzováno: 7. října 2020

Po prohlídce s citem restaurovaného zámku je návštěva Krčmy dokonalá tečka za pobytem na zámku. Chutnalo nám a v příjemném prostředí se dobře posedělo. Celkově to byl velmi vydařený výlet. Doporučujeme , výborné.

Poděkujte uživateli butyh.

Recenzováno: 30. srpna 2020

Restaurace je moc hezká, stylově zařízená. Jídlo bylo velmi dobré, obsluha příjemná, ochotná. Byli jsme spokojeni

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Jiřinka D.
Recenzováno: 12. června 2020 prostřednictvím mobilu

Krčmu jsme navštívili dvakrát a obě naše návštěvy jsme si moc chválili. K první večeři jsme měli kachnu se zelím a pstruha s kuskusem - obojí skvělé. Druhý den všichni vepřovou panenku se šťouchanými brambory a i přes naši neoblíbenost vepřového masa nám opravdu hodně chutnala.

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli barufrdlikova.
Recenzováno: 4. června 2020 prostřednictvím mobilu

Na prvním místě musím vyzdvihnout obsluhu, dobově oděnou, superrychlou, velice milou a připravenou splnit každé přání. Jídlo a nápoje (skvělá levandulová limonáda) moc dobré, ceny ale astronomické. Byli jsme ubytovaní na zámku, zde se podávaly i snídaně, které byly výborné - lívanečky, vajíčka na všechny způsoby, čerstvé ovocné saláty, kvalitní sypané čaje apod.

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli 217lenkak.
Recenzováno: 29. října 2019 prostřednictvím mobilu

Výborná kuchyně s obsluhou v dobových oděvech.Doporučuji hovězí líčka, rovněž segedínský guláš byl skvělý. Trošku menší porce a ceny jsou vyšší. Obsluha neosobní, ale profesionální.

1  Poděkujte uživateli kuliferda333.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zamecka Krcma U Rudolfovy Kratohvile, si také prohlíželi

Žebrák, Středočeský kraj

Radnice, Plzeňský kraj
Hořovice, Středočeský kraj

Už jste navštívili Zamecka Krcma U Rudolfovy Kratohvile? Sdílejte své zkušenosti!