Zámek Zruč nad Sázavou

Recenzováno: 1. srpna 2020
sperkarkat
Praha, Česká republika

Recenzováno: 4. srpna 2020

Krásný zámecký park s kašnou plnou kvetoucích leknínů a koi kaprů. Nedaleko je vodácké muzeum. V okolí chybí informace, že je na zámku restaurace. To je trochu škoda.

Datum zážitku: červenec 2020
Poděkujte uživateli MoV p.
Recenzováno: 1. srpna 2020

Zámek je po rekonstrukci a je krásně udržovaný. Okolo zámku je velice hezký park s okrasnými dřevinami a jezírkem. Parkoviště je zdarma.

Datum zážitku: červenec 2020
Poděkujte uživateli sperkarkat.
Recenzováno: 14. září 2019 prostřednictvím mobilu

Jsem rad, ze někdo konečně přemýšlí racionálně, jak utratit, ale i vydělat penize z veřejných zdrojů. Oprava zámku byla jistě nákladná (a opravdu se povedla), ale vyrostlo zde hned několik výborných atrakci/aktivit. Přestože ve většině z nich strávíte půl hodinu, tak to vůbec nevadí. Můžete jít na další a buďte si jistí, ze deti se vyřadí. Muzeum panenek, vodáctví, věž, prohlídka zámku a v neposlední řadě zábavná stezka, kde se vyřadí i rodiče, to je necelý výčet bohatých atrakci. Časová dotace je 3-4 hodiny. Pokud svým dětem, a co si budeme nalhavat i sobě, dopřejete kuličkový areal na vedle ležícím hřišti, o zábavu nemáte nouzi. Pak už se jen dobre najíst, o což se perfektně postarají v nedalekém hotelu Zruč ( Baťov), a mate nádherný den. Pokud vám to nestačí, můžete pokračovat do Hulic na Včelí svět a Vodní dům.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli lukasprihoda.
Recenzováno: 22. srpna 2019

Zámek,park,Kolowratská věž- zajímavé.Pro děti "úkoly" paráda.Pokud si nechci udělat jen čárku-tady jsem byl,plánujte cca.2-3 hod.Neváhejte.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli seniorri.
Recenzováno: 26. července 2019 prostřednictvím mobilu

Zámek opravdu stojí za návštěvu, je nádherný jak zvenčí, tak uvnitř. Po rozsáhlém zrestaurování je to perfektní místo na výlet. Interiér se mi moc líbil a výklad milé průvodkyně mi přiblížil život posledních vlastníků z rodu Schebků a další zajímavosti z historie zámku. Skvělé je, že uvnitř zámku se dá fotografovat. Zámecká věž nabízí krásný výhled na park, který při návštěvě určitě nesmíte vynechat. Nejvíce mě uchvátilo jezírko baronky Emy s přilehlým altánem. Park je pečlivě udržovaný a najdete zde spoustu dalších zajímavých míst, včetně naučných tabulí.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli ivetavonkova.