Skvělý catering na svatbě

Centrum Walzel nám zajistil catering na naší zářijové svatbě na Jízdárně v Hejtmánkovicích. Byli... přečíst další informace

Recenzováno: 7. listopadu 2020
JakubPety
Střeby na střelnici

Recenzováno: 14. srpna 2020
Pavol H

Recenzováno: 14. srpna 2020

Objednal jsem si střelecký balíček na střelnici. Střelbu z několika pistolí a ze samopalu. Dostal jsem vynikající instruktáž o bezpečnosti při střelbě a o základech střelby, o plnění zásobníku a spoustu nábojů.A za dohledu instruktora střílel do terčů. Do terčů stabilních na různé vzdálenosti i do terčů pohyblivých. Zbraně měly různé zaměřovače. Všechna zařízení jsou moderní, nemusel jsem běhat k terčům a zpět, mechanizovaná obsluha střelnice.Pro muže je to vynikající zážitek.

Datum zážitku: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli Pavol H.
Recenzováno: 6. října 2019

Po návštěvě Střelnice Walzel (dárkový poukaz pistole vs. revolver) už to víme. Profesionální přístup. Děkujeme instruktorovi.

Datum zážitku: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli Lyzar123.
Recenzováno: 22. července 2019

Centrum Walzel jsme si vybrali jako catering pro naši svatbu na Jízdárně Hejtmánkovice. Už od začátku bylo s paní Sloupenskou příjemné jednání. Vždy nám ve všem vyšla vstříc a se vším ochotně poradila. Obsluha pak ve svatební den byla nesmírně ochotná, usměvavá a nápomocná. I přes nepřízeň počasí si perfektně poradili s přeorganizováním a vše díky tak perfektnímu týmu proběhlo hladce. Dále bych chtěla vyzdvihnout i kvalitu jídla. Měli jsme servírovaný oběd a na večerní grilování. Všechna jídla byla absolutně vynikající. Krásně připravena a vždy včas doplněna. Abych to shrnula, vše bylo dokonalé. Byli jsme nadmíru spokojení jak my, tak i naši hosté. Mockrát za vše děkujeme.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli Monika T.
Recenzováno: 20. července 2019

Strelnici Walzel jsme dostali na doporuceni od rodiny a protoze jsme se nechteli tlacit ve frontach ve strelnicich bliz Prahy, cas na cestu jsme si udelali-a stalo to za to! Ve strelnici jsme byli sami s instruktorem, klid na vysvetleni bezpecnostnich pravidel, soustredeni, moznost prikoupeni naboju k puvodnimu balicku (skorpion evo 3 a 9mm), kdyz clovek trochu nabral sebevedomi a ztratil tras v rukou a zacal si to poradne uzivat. Respekt ze zbrani stale stejny, ale aspon s tim clovek umi trochu vic zachazet!
Diky Walzel!

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli Nikola C.
Recenzováno: 16. července 2019 prostřednictvím mobilu

Jidlo bylo vyborne, az ohromne porce. Vynikajici kulajda, burger z trhaneho masa, ohromny rizek Palisak se zelim a knedlikem (zni to jako gastro porno, ale svete div se, vyborny!), a snad nejlepsi bylo seleci kolynko (uplne se rozpadalo). Obsluha trochu zvojta objednavku, cekali jsme dele, nicmene necekanou kompenzaci nam byla 2x kava zdarma a 10% sleva z celkoveho uctu (opravdu klobouk dolu, to u nas nebyva samozeejmosti). Celkove naprosta spokojenost! Jo a prostredi svejkovske hospody ma opravdu atmosferu.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli Stepan S.