Recenzováno: 1. července 2019

Zkušenost pouze z restaurace, personál milý, ochotný, opravdu se nám věnoval, jídlo bylo dobré. Možná na můj vkus v jídelním lístku moc velký výběr (10x kuře, 10x vepř...) nevíte co si dát první. Toalety čisté.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli TAENIA123.
Recenzováno: 28. října 2016 prostřednictvím mobilu

Pěkný a utulny penzion. Se standartnim vybavením. Velice pěkně vybavení. Neshledal sem žádné problémy. Docela dobre a bohaté snídaně. RESTAURACE má naprosto jedinečnou atmosféru s venkovním posezením.

Datum pobytu: říjen 2016
Poděkujte uživateli tom_k328.
Recenzováno: 6. července 2016

Měli jsme zde zamluvený pobyt,těšili jsme se,ale bylo to jedno velké zklamání.Při vstupu na pokoj nás odradilo rozložené vrzající křeslo s děravým prostěradlem a peřinou od krve,dále na policích prach a nefungující televize.Měli jsme rezervovaný pokoj se třemi lůžky,majitel se ohradil,že to příšerné křeslo je pevné lůžko se snídaní za 590,-.Strávili jsme jednu noc,chtěli jsme odjet a ubytovat se jinde,ale chování majitele neskutečné,za tuto jednu noc chtěl po nás 990,-na osobu.Taktéž čekání na objednané jídlo nás šokovalo,čekali jsme na obsluhu a pak ještě na jídlo,které bylo podprůměrné.Nedoporučujeme!

Datum pobytu: červenec 2016
1  Poděkujte uživateli Ruda K.
Recenzováno: 1. prosince 2015 prostřednictvím mobilu

Strávili jsme zde jednu noc. Pokoj byl super,nový, koupelna hezká, všude čisto. snídaně bohatá, avšak jídlo které jsme si dali na oběd bylo šílené. Na obsluhu si počkáte než si na vás udělá čas a když už přijde, tak potrvá dalších 30min než vás tedy přijde objednat. Za mě jednou stačilo a už se nevrátím. Po této zkušenosti jsme penzion navštívili ještě jednou na kolech a nic se nezměnilo,obsluha jídlo katastrofa.

Datum pobytu: prosinec 2015
Poděkujte uživateli Denisa R.
Recenzováno: 27. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: leden 2019