Recenzováno: 13. srpna 2019

Rozhodli jsme se s rodinou vzít známé na kávu do Elektry, všichni jsme se těšili. Přišli jsme čtvrt hodiny před koncem otvírací doby, což jsme bohužel nevěděli. Byli jsme přivítáni slovy “kam se hrneme” (opravdu) a že se za čtvrt hodiny zavírá. Takové jednání nám úplně vyrazilo dech (nehledě na to, že v normálním podniku vám všude kávu dají i čtvrt hodiny před zavíračkou).
Sem už rozhodně ne.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Tereza T.
Recenzováno: 26. července 2019 prostřednictvím mobilu

Úžasné, úžasné, úžasné!
Překrásné místo, nádherná prvorepubliková vila, útulné apartmány ,bohaté snídaně. Famózní restaurace , kde je zážitek si dát večeři a především majitelé s velkým srdcem.
Nejde se na toto místo nevracet.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli 178stanislavap.
Recenzováno: 15. června 2019 prostřednictvím mobilu

Do Elektry jezdíme celkem pravidelně, je to úžasné místo s vlastním kouzlem návratu do minulosti! Ke krásnému prostředí zde i úžasně vaří, člověk má pocit jako by byl na prázdninách u rodiny! Doporučujeme naprosto všem!

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli Lenka K.
Recenzováno: 12. února 2019

Každý víkend jiné jídlo, tématické podle sezóny. Umí zde výborné plody moře a naprosto doporučuji jakýkoli z domácích desertů. Doporučuji si ale vždy udělat předem rezervaci, restaurace je menší a zájem hlavně o víkendu je velký.

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli Lucie S.
Recenzováno: 9. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Koupili jsme si na silvestrovský pobyt a byli jsme mile překvapeni.Výborné snídaně,moc dobré jídlo a super klid nad Lužnicí.Krasná prvorepubliková vila citlivě zrekonstruovaná.Vedle hezká klášterní zahrada na procházky se psem které tu mají rádi.Všude čisto a vkusně dobově zařízeno.
Moc příjemní majitelé kteří vám splní všechny požadavky .Určitě se do vily Elektry vrátíme v létě .
Hláskovi

Datum pobytu: leden 2018
Poděkujte uživateli Pavel H.