Recenzováno: 23. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Penzion jsme si vybrali na doporučení a mohu jen chválit! Krásné , klidné místo, s výhledem na řeku . Ubytování nemělo chybu a servis, kuchyně , ochota majitelů s čímkoliv pomoci , jen umocnilo pocit z moc pěkného pobytu v Bechyni.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli Sebovka.
Recenzováno: 16. března 2020

Strávili jsme v Bechyni prodloužený víkend, který plně splnil naše očekávání - pěkné ubytování, pokoje s balkónem a výhledem na řeku, klidná lokalita.
Ovšem největší plus byla vstřícnost a ochota majitelů, bohaté bufetové snídaně a vynikající večeře s dobrým vínem.
Moc děkujeme

Datum pobytu: březen 2020
Poděkujte uživateli vladka49.
Recenzováno: 14. února 2020

Atmosfera 30. let a výtečná kava i zakusky, swingova hudba , ktera zde hraje, umocní prijemnou atmosferu davnych let , voda s citronem ve džbánku ke kavě, mila obsluha k tomu . Velice hezke prostředí jak interier, tak exteriér!

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Jana K.
Recenzováno: 2. února 2020

Nejlepší podnik v Bechyni, krásné prostředí prvorepublikové kavárny. Výborná jídla zejména pak mořské ryby, steaky různých druhů, zvěřina a další. Skvělé domácí dezerty. Nabídka jídel se každý víkend mění. Během roku se zde konají tematické akce s nabídkou jídel ze světa (Francouzské dny, Benátské dny, Irské dny, …). Příjemná a skvělá obsluha. V létě je příjemné posezení i na venkovní terase. Rádi se sem vracíme.

Tip ohledně pokoje: skvělá kuchyně
Datum pobytu: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Z2503OEmartink.
Recenzováno: 24. listopadu 2019

Strávili jsme ve vile Elektra víkend, kdy zde probíhala akce "Beaujolais nouveau". Byli jsme tu poprvé a jsem si jistá, že ne naposledy. Vila je velmi citlivě zrekonstruovaná a cítili jsme atmosféru první republiky na každém kroku. Náš apartmán kromě veškerého pohodlí poskytoval i úžasný výhled na most nad Lužnicí. Svobodovi své hosty jen neobsluhují, ale přímo se o ně starají a rozmazlují je. Snídaně byly neuvěřitelně bohaté včetně vynikajícího domácího chleba a sladkého pečiva. Nabídka francouzských specialit vzhledem k tématu předčila naše očekávání a dezerty po jídle -Tartaletky, Paris- Brest i chocolate mousse byly naprosto famosní. Byl to nezapomenutelný víkend, kromě gastronomického a estetického zážitku i setkání s velmi příjemnými lidmi, kteří mají svou práci rádi a umí. Díky.

Tip ohledně pokoje: Pokud vám nevadí schody, z horního patra je překrásný výhled.
Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Miroslava H.