“První návštěva Novohradských hor - naprostá nádhera”

Penzion a restaurace Lesovna Žofín
Recenzováno: 11. října 2020

Ubytování v Lesovně Žofín byla ta nejlepší volba. Pokoje jsou nádherné, čisté a útulné. Restaurace, jejíž vzhled jen podporuje příjemnou horskou atmosféru, nabízí skvělá jídla za rozumnou cenu a příjemnou obsluhu. Především s panem majitelem byla skvělá domluva. Procházky plné přírodních krás a odpočinek zde - výlet na jedničku (podtrženou).

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli 106terezaf.

Recenzováno: 17. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Poprvé jsme navštívili tento kout naší republiky. Ubytování na Zvonici, obědy na Lesovně, golf ve Weitra a “klid” a pohoda. Minipokoj nevadil, jen jsme v něm spali. Díky. Přijedeme zase.

Poděkujte uživateli 90petrg.
Recenzováno: 16. srpna 2020

mnoho jsme slyseli o této destinaci...vše pozitivní nebo superlativy....a skutečnost je přiměřená očekávání stran místa, krásná lokalita, "tak trochu konec světa"....ale krásná příroda a okolí..v sezoně velmi frekventované místo....objednali jsem si kávu - jedno z toho doppio - překvapení - započítají Vám to jako dvě espressa??, k tomu borůvkový koláč- výborný, kulajda s hříbky a zastřeným vejcem - průměrná, více hříbků, okořenit právě těmito hříbky, více kyselosti....určitě je co zlepšovat......

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Miroslav P.
Recenzováno: 11. srpna 2020

Výborná restaurace s ochotnou obsluhou. Nápoje a jídlo vynikající, ceny dostupné. Krásná tečka za procházkou v okolí Žofínského pralesa. Děkujeme

Poděkujte uživateli 598ludmilah.
Recenzováno: 31. srpna 2019

Naprosto výjmečné prostředí, příjemná obsluha a dobrá kuchyně. Byli jsme naprosto spokojeni a rádi zopakujem návštevu.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Matejfary.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Penzion a restaurace Lesovna Žofín, si také prohlíželi

Nové Hrady, Jihočeský kraj
Nové Hrady, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Penzion a restaurace Lesovna Žofín? Sdílejte své zkušenosti!