Recenzováno: 20. listopadu 2019

Firemní večírek byl užasný! Penzion je prostorný, obluhují ho přijemní lidé, čisté sociální zařízení a majitel nám vyšel se vším vstříc za což mu patří velké děkujeme! Nemám co vytknout, vše zapadalo a vše se vyvedlo.

• Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli erikaduchy.
Recenzováno: 12. listopadu 2019

Hezky zařízený a klidný penzion v zelené krajině. Neumím to jinak popsat. Obsluha příjemná a moc jsme si ty dva dny u vás užily. Měli jsme sebou pejska, tak díky široké přírodě kolem se tu děcka nenudily. Děkujem

Poděkujte uživateli kelimek20.
Recenzováno: 8. listopadu 2019

Byly jsme tu s rodinou. Vše je tak fantastické! Jidlo a čistota jasná věc :). Je to klidný penzion zasazený v krásné hlouby přirody. Příští dny dovolené mame jasný kam bychom chtěli... kam? No do Kamínku tak nas snad taťka s dětmi vyveze

Poděkujte uživateli pavlinkaab.
Recenzováno: 1. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Jeden z nejhezčích penzionů v České republice. Myslím, že toto mohu tvrdit protože s manželkou objíždíme penziony poměrně často. Myslím, že jsme v tomto penzionu nebyly naposledy, děkujeme: Chudomský.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Petrojda.
Recenzováno: 26. října 2019

Už třetím rokem cestujeme po ČR, když máme chvíli času a navštěvujeme ubytovací zařízení ve kterých jsme s manželkou ještě nebyly. Přičemž tento v místě Nové dvory, je vyjmečný. Leží uprostřed přírody, obsluha je fajn komunikativní ... velice pozitivně vzpomínáme na víkend v tomto krásném penzionu. Děkujeme mnohokrát :-)

Tip ohledně pokoje: klidné podlaží 1
Datum pobytu: říjen 2019