Recenzováno: 27. prosince 2019

Při služební cestě jsem se ubytoval v tomto moc hezkym penzionu. Rad bych vzal rodinu sem na dovolenou. Lide tu jsou ochotní a radi vyjdou vstric. Dokonce i mnoho mista pro hrani děti. Doporucuji.....

Poděkujte uživateli ivanlacesko.
Recenzováno: 20. prosince 2019

Měli jsme v tomto penzionu večírek který stál za to. V penzionu se nacházejí útulné pokoje, čisté toalety a majitel je velmi střícný. Večer jsme navštívily vyřívku a nic nám nechybělo.Výborná akce na konec roku.

• Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli milanektoanek.
Recenzováno: 6. prosince 2019

Velmi klidné místo, příjemný personál, prostorné a čisté pokoje i koupelny. Pohodlné postele s příjemným povlečením. Možnost parkování, to bylo pro mě jako řidičku skvěly... Snídaně perfektní, pestrá.

Poděkujte uživateli miskabrazdova.
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Můj kamarád se tu ženil, měl jsem tu čest tu být sním. Svatba byla opravdu velkolepá, krásné výzdoby. Co se táká penzionu, třemi slovy, ráj na zemi. Doufám, že jednou také budu mít to štěstí a vůbec se na mě dostane mít svatbu v takovémto krásném penzionu. Za mě palec nahoru!

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli danwalter222.
Recenzováno: 20. listopadu 2019

Firemní večírek byl užasný! Penzion je prostorný, obluhují ho přijemní lidé, čisté sociální zařízení a majitel nám vyšel se vším vstříc za což mu patří velké děkujeme! Nemám co vytknout, vše zapadalo a vše se vyvedlo.

Datum pobytu: listopad 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně