Recenzováno: 3. října 2019 prostřednictvím mobilu

V penzionu jsme se stavili s přítelem na oběd, protože jsme šli na výlet do Terčina údolí. Ceny poměrně vysoké a kvalita nic moc, spíš samý polotovar. Bohužel mi nechutnala ani káva, kterou nám sice připravili do kelímku s sebou, ale byla na mne příliš silná. Jíst bych sem už nešla.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli alzbetao97.
Recenzováno: 19. června 2019 prostřednictvím mobilu

Vyrazili jsme na pěší výlet do Tereziina údolí. Nečekali jsme že by byla po cestě nějaká restaurace. Ale byla, v penzionu Tereziiny Lázničky.

Vzhledem k tomu že ještě nezačala hlavní sezóna tak i v poledne nebyla restaurace plná. Příjemná obsluha, jídlo přinesli rychle.

Králík v hořčičné omáčce se špeclemi, Caesar salát, šišky s mákem. Všechno velice dobré.

Pokud vyrazíte na výlet tak doporučujeme se zastavit, my to příště zase uděláme.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli vf33184.
Recenzováno: 19. června 2019

Při cestě do Terčina údolí jsme s partou navštívili toto pondělí Restauraci Tereziny Lázničky. Cestujeme sem pravidelně a navštěvujeme tuto restauraci 4 roky a musím bohužel říci, že restaurace je rok od roku horší a horší. Pondělní návštěva byla naší poslední a raději využijeme vedlejší restauraci Hamr, než si připadat jak ve hře Járy Cimrmana - Hospoda na mýtince, kde je hospodský naštvaný, že mu do do ní chodí lidi! Restaurace je otevřena od 11 hodin, my jsme zasedli ke stolům v cca 11:30 a už v tuto dobu bylo z nabídky osmi jídel pět vyškrtaných. Chování personálu bylo zoufalé, nepříjemné a neprofesionální, servírka nepříjemná a arogantní, že i autobusák v MHD je proti ní mírumilovný strejda. Než nám přinesli jídelní lístky, objednali jsme si domácí limonádu za "pražskou" cenu a to co nám přinesli se s domácí limonádou nepotkalo ani cestou na autobus. Obarvená voda bez chuti, ledu, bez ovoce, no prostě hnus. Po zjištění, že půl hodiny od otevření nemají k jídlu téměř nic jsme se zvedli od stolů a moc rádi jsme zasedli do restaurace o 200 metrů vedle (Hamr), kde se k nám chovali dobře, jídlo a nápoje měli výborné a my po této skutečnosti můžeme jen doporučit, aby jste se restauraci Tereziny Lázničky vyhnuli obloukem a raději navštívili restauraci, kde za stejné peníze je jídlo a pití opravdu na dobré úrovni, případně si s sebou vzali svačinu, protože i pověstný chléb s máslem a šunkou je v tomto případě lepší, než arogantní personál, hnusné pití a téměř nulový výběr jídel!

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli miloslavfaj.
Recenzováno: 2. února 2019 prostřednictvím mobilu

Až budete procházet Terčiným údolím, rozhodně nevynechejte tento Pension a restauraci.Nadherne posezení, milá obsluha a jídlo je opravdu kulinářský zážitek Ceny jsou sice vyšší, ale zase opravdu odpovídají kvalitě.
Všem doporučuji :-)

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli jitka12342008.
Recenzováno: 17. listopadu 2018

Zastavení na oběd. Obsluha rychlá. Všechna jídla velmi chutná...
Dobrá rada... Pečlivě čtěte v jídelním lístku. Objednala jsem si nabízené borůvkové knedlíky, které miluji. Přinesli mi však pouze jeden větší knedlík, tak pro polechtání žaludku, jen mírné nasycení :-).

Příjemné venkovní posezení.

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli Ivana Z.