Pension Koudela(Česká Kamenice)
Penzion Yehla(Česká Kamenice)
Hotel Slavie(Česká Kamenice)
Kamélie(Česká Kamenice)
Ukázat nabídku
Penzion U Slunce(Česká Kamenice)
Rafaella(Česká Kamenice)
Ukázat nabídku
Vila na Skalce(Česká Kamenice)
Agoda.com
Recenzováno: 25. října 2016

Chtěli, jsme procestovat okolí a tak jsme jako výchozí bod zvolili penzion Kamzík, chutná kuchyně a sauna byla pro nás po tůře velmi příjemná. Penzion se nachází ve velmi klidném prostředí a poskytuje zázemí.

Tip ohledně pokoje: Asi všechny
  • Datum pobytu: září 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Simona P.
Recenzováno: 5. září 2016

Byli jsme sice jen jednu noc ale bylo tam moc fajn, ubytovali nas v apartmanovem domecku vedle hotelu. Nabytek trosku opotrebeny, ale pohodlny, spalo se krasne. pan cisnik v restauraci ochotny pomoct s kazdym pozadavkem, snidane dostacujici. Krasna priroda kolem, cca 5 km po cerven primo od hotelu rozhledna na Studenem vrchu. Cestou jsme mohli pozorovat stada kamziku. Zadny luxus, zadna vysoka gastronomie ale ten klid...

• Datum pobytu: září 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli miroslav_pijak.
Recenzováno: 31. srpna 2015

Usmevave a ochotne cisnice s kucharkou, venkovni krasny bazen jenz mohl byl cistejsi. To jedine bylo pozitivni na penzionu Kamzik. Prvni prichod vas zarazi vsude pritomne cedule po penzionu co mate zakazano delat. Od spani psu na posteli az na prisny zakaz odnaseni jidla ze snidane. Takze ve mesto toho aby jste cetli co penzion nabizi,tak v prvni rade ctete co zakazuje.
Pozaduji platbu predem...Pokoje byly ciste, ale na prolezelych matracich se vubec nevyspite za celou dobu dovolene. Meli jsme s pritelem slevovy kupon s polopenzi na Kamziku. Divim se jak takovy servis muze stat vic penezJelikoz pritel ma bezlepkovku, tak na snidani jsme poprosili o bezlepkove chleby. Prinesli nam chleby s cervy a chciplou moli. Kdyz jsme poprosili u cisnika aby nam prinesl jiny, rekl nam ze si mame koupit svoje.
Par krat jsme zaspali na snidani, a prisli jsme asi 2 x pozde na veceri. Takovy poznamky a nadavky kvuli tomu jsem neslysela ani na zakladce, nemluvim o tom ze jidlo chutnalo stejne jako za starych casu v jidelne…Byli jsme se koupat dopoledne v bazenu a pred nasima ocima pan reditel prisel vypoustet bazen mezi tim co jsme lezeli vedle a relaxovali...Pan cisnik se k nam choval neslusne a byl velice neprijmeny, Vystresuje Vam vzdycky snidani a veceri. Hned za dva dny ho nastesi vystridala prijemna slecna, ktera dostala vynadano od reditele penzionu kvuli nam za to, ze jsem odnesla ze snidane nepravem jejich jidlo. Byl to nas koupeny bezlepkovy chleba, ktery jsem namazala jejich pomazankovym maslem svemu pritelovi na cestu. protoze snedl neco spatnyho a bylo mu blbe u snidane. Pan reditel byl na nas sprosty a zvysoval hlas.ukazoval nam ceduli kde je to napsano...Nechapu jak za tohle muzete uctovat penize, a jeste predem..
Tim se penzionu Kamziku omlouvam,ze jsme je navstivili a byli trochu narocne zakazniky kvuli bezlepkove diete. Uz se u Vas nikdy neobjevime.

• Datum pobytu: srpen 2015, cestoval(a) v páru
3  Poděkujte uživateli matanata.
Recenzováno: 12. srpna 2015 prostřednictvím mobilu

Stravili jsme zde 4 dny s nasim pejskem. Penzionek je velmi prijemny. Kolem penzionu je hriste, bazen, teraska... Personal je velmi mily. Pan cisnik se velmi dobre stara, nic nebyl problem. Vse nam dovolil :-) pokoj uklizeji kazdy den. Byli jsme vsichni velmi spokojeni... Dekujeme.

Datum pobytu: srpen 2015, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Pepestell.