“Mistři”

Restaurace U Kuruce
Popis: Restaurace leží 100m od cetra města Krásna Lípa...nabízme zde domácí klasickou českou kuchyní s dobře vychlazeným pivem...přínosem pro návštěvníky naší restaurace je venkovní sezení - terasa...zde je příjemné posezení a o vikendu živá hudba...kulečník,Wi-fi připojení.
Recenzováno: 30. prosince 2019

Nemá chybu...super jídlo i obsluha... pivovar z náměstí by se měl ještě hodně učit...děkuji za hezký den.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli pivar12.
Recenzováno: 24. června 2019

NEMÁM příliš času na rozepsání se ve své Dnešní RECENZI - ale líbí se mi i krom neopomenutelným skutečnostem, že název Restaurace " U Kuruce " >> JE STÁLE NEMĚNNÝ a dělá svému majiteli Čest !!
Současná obsluha, jak všední dny - tak i dny víkendové a sváteční >> je VELMI vstřícná a snaží se Zákazníkovi - vyhovět !!
Kuchyně ... a to i z " Domácí Dílny " - je chutná a porce vyhovující ... Pokračování Příště, děkuji-eme --- R.Š. + P.K. ( vozíčkář *** )

Datum návštěvy: červen 2019
1  Poděkujte uživateli kvasla.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace U Kuruce, si také prohlíželi

Krásná Lípa, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Restaurace U Kuruce? Sdílejte své zkušenosti!