Peklo Čertovina
Výtečný tip na výlet

Navštívil jsem Peklo Čertovina poprvé a doufám, že ne naposledy. Od začátku do konce jen samá... přečíst další informace

Recenzováno: 6. března 2020
Jiří M
Most, Česká republika
Super!

Skvělý nápad na rodinný výlet s dětmi. Byli tam i páry bez dětí i rodiny. Čerti vtipní a opravdu... přečíst další informace

Recenzováno: 11. ledna 2020
Vaachy
Cheb, Česká republika

Recenzováno: 18. listopadu 2019

Prožili jsme zde 4 nádherné dny s čerty a čerticemi, výborným jídlem a ubytováním v pokoji Alcatraz. Už dlouho jsme se tolik nezasmáli jako tady. Maximální vstřícnost od celého personálu. Peklo i Kocourkov je nádherná realizace perfektního nápadu,
dotažená k absolutní dokonalosti. Určitě se znovu vrátíme.

S Pánem Čertem

Poděkujte uživateli petrCRP.
Recenzováno: 16. listopadu 2019

Byl to super zážitek děkujeme,je čerti se pěkně věnovali dětem a děti se bály ale všem se to moc líbilo

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Michal H.
Recenzováno: 2. listopadu 2019

Chtěl jsem udělat dětem radost a tak jsem rezervoval stůl v restauraci Peklo-Čertovina.
Stůl byl připraveny a v podstatě tím se to skončilo. čekal jsem 30 min a dvakrát jsem upozornil slečnu jestli si můžu objednat jídlo. Odpověď byla ano ale nikdo nepřišel.
Restaurace jsem opustil a už více krát mně tam neuvidí.

Poděkujte uživateli recommandos.
Recenzováno: 20. října 2019

Úžasné prostředí. Areál obklopen lesy. Ubytování super. Pronajali jsme si Luciferovo doupě. Prostorná chalupa se 7 postelemi, koupelnou, obývákem, TV, vybaveným kuchyňským koutem a mnohým dalším. Postele pohodlné, povlečení pěkné. Pokoje, chalupa čistá. Parkování přímo u chalupy. Peklo Čertovina- delší prohlídka naprosto super. Pobaví nejen děti, ale také dospělé. Krásný krámek se suvenýry pro malé i velké. Přímé okolí Pekla- dětský koutek, skákačka, v sezóně nafukovací hrad, vířivka, naučná stezka a mnohé další. Restaurace- výborné jídlo, veliký výběr. Kvalitní nápoje- vína, pivo. Personál včetně čertů milý, usměvavý, vstřícný, ochotný. Naprostá spokojenost. Za rok se opět s rodinou vrátíme. Mohu jen doporučit.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli MARKETKA29.
Recenzováno: 6. října 2019 prostřednictvím mobilu

Parkoviště u hlavní silnice, potom procházka lesem, cca. 500m,parkoviště u restaurace omezené , prohlídky každou hodinu od 8.00., poslední snad 20:00. Pro děti úžasný zážitek, nám se moc líbilo, jak to zde vypadá, všude dřevo, kování krásná práce. Restaurace útulná, obsluha ok. Venku kozičky a skákací hrad. Když jste ubytovaný po blíž na výlet super, ale jet tam jen pro to, se nevyplatí.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli jitkab291.