Hezká procházka v krásném prostředí

Recenzováno: 21. července 2020
petra24278
Jičín, Česká republika
Krásné místo

Recenzováno: 12. října 2019
LadaBa
Kutná Hora, Česká republika

Recenzováno: 21. července 2020

Krásný skanzen v pěkném prostředí. Domy jsou krásné, udržované a je moc hezké vidět a od průvodce vyslechnout, jak se dříve žilo.

Datum zážitku: červenec 2020
Poděkujte uživateli petra24278.
Recenzováno: 12. října 2019

Skanzen je moc hezký, určitě by si zasloužil větší investice. Průvodce (starší pán) byl skvělý, opravdu jsme se dozvěděli spoustu nového a velmi příjemnou formou! I přes nepřízeň počasí návštěva rozhodně stála za to, určitě nevynechejte výstavu na půdičce, je to opravdu zajímavé! Rádi někdy přijedeme zase.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli LadaBa.
Recenzováno: 21. září 2019

Krásná procházka po starodávné vesničce. Byli jsme zde koncem září, nebylo zde tolik turistů, takže jsme si vše v klidu mohli prohlédnout. Ve mlýně jsme dokonce měli průvodce, který nám vše krásně a vtipně vysvětlil.

Parkovné 50 kč, vstup pro dospělého 100 kč na osobu, toalety zdarma. Je zde i starodávná restaurace. Bohužel jsme si nemohli nic dát, protože se nedalo platit kartou. Takže rozhodně doporučuji si vzít hodně hotovosti.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli MartinaHej.
Recenzováno: 1. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Parkovali jsme na značeném parkingu, jednorázový poplatek 50 kč.
Skanzen vstupné 100 kč pro dospělého, pejska jsme měli zdarma.
Obdrželi jsme mapku s popisy a doporučenou trasou. Je možno si zaplatit průvodce. My to asi příště uděláme, abychom se dozvěděli více.
Skanzen krásný, exponáty nádherně zrekonstruovány a vybaveny. Všude popisky, vysvětlivky.
Všude uklizeno a upraveno.
Měli jsme štěstí na průvodce, který byl v mlýně, který měl 3 funkce- na kroupy, mletí obilí a vaření povidel. Vše nám s důvtipem odvyprávěl.
Ve statku v podkroví krásně zdokumentováno založení skanzenu a opravy některých domů.
Poslední domeček je restaurace, kde velmi dobře, za rozumné ceny vaří.
Pod informacemi bezplatné, čisté a vybavené toalety.
Vřele doporučujeme, moc hezký výlet. Děkujeme.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli Romana_Hribova.
Recenzováno: 28. července 2019

Skanzen Veselý kopec mám moc ráda,byla jsem zde už po třetí,a pořád to člověka neomrzí. Jen nemají dostatečně upravené info na internetu ohledně ceny za vstupenku.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli Renata k.