Nejnižší ceny Vašeho pobytu
Zajistěte si nejnižší cenu od těchto stránek
Agoda.com56 US$
Tripadvisor56 US$
Ceny jsou poskytovány našimi partnery a zahrnují ceny pokojů na jednu noc včetně veškerých daní a poplatků známých našim partnerům. Podrobnější informace získáte od našich partnerů.
Recenzováno: 20. července 2019 prostřednictvím mobilu

Celá Vysočina se zlepšuje a Rustikal je nejpříjemnější překvapení letošní sezóny. V okolí je to naše volba pro stravování č. 1, přičemž na druhé místo spadl nejmenovaný podnik se zahraniční kuchyní a neúspěšnou kandidátkou do europarlamentu. :-)
V Rustikalu jsme se opakovaně výborně najedli a překvapivě výborně funguje i rozvoz jídel.
Rustikal doporučuji a přeji mu vše nejlepší.

Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli JiriS_11.
David K, Generální ředitel v zařízení Hotel Rustikal, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. února 2020

Moc děkujeme za milé hodnocení pane Jiří!:)

Recenzováno: 2. května 2019

Při plánované návštěvě jsem měla možnost vidět asi 10 pokojů po rekonstrukci, všechny velmi krásné a stylové.
Zároveń jsem si objednala oběd, polévku a guláš. Polévka byla poctivé domácí síly jako od babičky, žádná rozvařená kostka a guláš byl vynikající, obzvláště maso (nejsem typ, co má rád v omáčce něco jiného než libové). Dozvěděli jsme se, že mají maso z vlastní farmy. Navíc moc dobrý karlovarský knedlík. Také výběr nealkoholických nápojů je s určitým nápadem. Měla jsem domácí čaj.

Datum pobytu: duben 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
2  Poděkujte uživateli Alena D.

Velice děkujeme za rozkošné hodnocení paní Aleno!:)

Recenzováno: 18. prosince 2018

Pěkný hotel umístěný ve městečku Horní Cerekev nedaleko vyhlášeného zatopeného lomu určeného nejen ke koupání ale i k potápění.V místě funguje potápěčská škola. Dále je cca 25 km městská památková reservace město Telč vyhlášené svým goticko renesančním náměstím a nádherným zámkem. V hotelu je vinikající kuchyně která vaří místní speciality a používá převážně lokální suroviny. Možnost rautů , svatebních hostin ale i podnikových akcí .

Datum pobytu: březen 2018
1  Poděkujte uživateli Jan V.
pyrri80, Manažer v zařízení Hotel Rustikal, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. prosince 2018

Moc děkujeme! S pozdravem D.Kratochvíl.

Recenzováno: 26. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Velmi krásné prostředí s vynikající obsluhou a personálem.Vedoucí podniku dělal vše pro to abychom se tam cítili jako doma.Tenhle podnik mohu doporučit všem lidem kteří mají rádi jak klid tak i zábavu. Nejlepší víkend co jsme kdy mohli zažít. Ještě jednou moc děkujeme.Michal a Ivana

Datum pobytu: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli MichalOrtelSabaton.
pyrri80, Manažer v zařízení Hotel Rustikal, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. srpna 2018

Velice děkujeme!:)

Recenzováno: 23. července 2018

Ubytovali jsme se v hotelu s pětiletými vnučkami a bylo to dobře. Pokoj byl čistý, snídaně jak pro nás tak i děti velmi dobré. Personál vstřícný. Na nádvoří hotelu je pěkné pískoviště, krytý bazén nemá chybu. Děti se bavily krmením ovcí a koz ve výběhu, personál hotelu jim zprostředkoval i jízdu na koni. Koupání v nedalekém zatopeném lomu bylo příjemné. Výlety do Telče a Kamenice nad Lipou byly příjemným zpestřením pobytu. Prostě jsme si pobyt v hotelu užili.

Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli svatoplukh2018.
pyrri80, Manažer v zařízení Hotel Rustikal, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. července 2018

Moc děkujeme!:) Váš Hotel Rustikal