Nejnižší ceny Vašeho pobytu
Zajistěte si nejnižší cenu od těchto stránek
Agoda.com56 US$
Tripadvisor56 US$
Ceny jsou poskytovány našimi partnery a zahrnují ceny pokojů na jednu noc včetně veškerých daní a poplatků známých našim partnerům. Podrobnější informace získáte od našich partnerů.
Recenzováno: 18. listopadu 2019

Pěkný čistý hotel s restaurací, kde si můžete příjemně posedět na zahrádce. S ubytováním zde problém nikdy nebyl, ale jídlo má zde kolísavou kvalitu. Kromě občasné čekačky na dlouho na jídlo s poměrně dost neschopnou obsluhou (kromě hlavní číšnice, která to tam řidí), tak občas dostanete nic moc pokrm - Caesar salát s pochybným dresingem bez ančoviček pokusem o thajskou kuchyni, kdy příšernější Tom Kha polívku jsem snad nejedl až po bizardní pookusy o oblohus kiwi, melounemm, pomerančem a podobně :) Každopádně jistoty jako řízek, smažák a nějaké hotovky jsou zde v pořádku:) Pořádání koncertu kapely Ortel hodnocení a pověsti také moc nepřidá ....

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Tomáš M.
Recenzováno: 20. září 2019

Ubytování pěkné, čisté, ale co mě překvapilo, byla snídaně! Vajíčka, párky, zelenina ovoce, to najdete vsude (i když ne všude čerstvé), ale rýžovou kaši, poctivou, s malinami, to ne!! :) Chutney a nakladaný hermelín se sušenými rajčaty (nesporně nekupovaný). Několik snídaní za rok v hotelu s manželem absolvujeme, ale dlouho jsem si takto nepochutnala, děkuji

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Tereza M.
David K, Generální ředitel v zařízení Hotel Rustikal, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. září 2019

Moc děkujeme paní Terezo za milé hodnocení!

Recenzováno: 27. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Několikrát jsme využili místní kuchyni během naší dovolené v Horní Cerekvi a vždy jsme odcházeli spokojení. Nabídka jídel je dostatečná a obsluha příjemná. Krásné posezení ve venkovní zahrádce. Určitě stojí za návštěvu.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli ondrejblizek.
David K, Generální ředitel v zařízení Hotel Rustikal, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. srpna 2019

Moc děkujeme a budeme se i nadále snažit!:)

Recenzováno: 20. července 2019 prostřednictvím mobilu

Celá Vysočina se zlepšuje a Rustikal je nejpříjemnější překvapení letošní sezóny. V okolí je to naše volba pro stravování č. 1, přičemž na druhé místo spadl nejmenovaný podnik se zahraniční kuchyní a neúspěšnou kandidátkou do europarlamentu. :-)
V Rustikalu jsme se opakovaně výborně najedli a překvapivě výborně funguje i rozvoz jídel.
Rustikal doporučuji a přeji mu vše nejlepší.

Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli JiriS_11.
David K, Generální ředitel v zařízení Hotel Rustikal, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. února 2020

Moc děkujeme za milé hodnocení pane Jiří!:)

Recenzováno: 2. května 2019

Při plánované návštěvě jsem měla možnost vidět asi 10 pokojů po rekonstrukci, všechny velmi krásné a stylové.
Zároveń jsem si objednala oběd, polévku a guláš. Polévka byla poctivé domácí síly jako od babičky, žádná rozvařená kostka a guláš byl vynikající, obzvláště maso (nejsem typ, co má rád v omáčce něco jiného než libové). Dozvěděli jsme se, že mají maso z vlastní farmy. Navíc moc dobrý karlovarský knedlík. Také výběr nealkoholických nápojů je s určitým nápadem. Měla jsem domácí čaj.

Datum pobytu: duben 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
2  Poděkujte uživateli Alena D.

Velice děkujeme za rozkošné hodnocení paní Aleno!:)