“Úžasné místo a vynikající”
Recenze Penzion Na kraji lesa - UKONČENO

Penzion Na kraji lesa
Recenzováno: 1. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Úžasné místo a vynikající kuchyně za příjemné ceny na opravdovém kraji lesa. Určitě se vyplatí dojít nebo dojet až sem ;)

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli 939martinn.

Recenzováno: 29. listopadu 2019

Strávili jsme na penzionu dva příjemné podzimní dny. Na stravování jsme zvolili restauraci v samostatné budově. Překvapila mě nabídka jídel, která pokrývala široké spektrum požadavků. Vynikající polévky a hlavní jídla v podobě pečených žeber nebo svíčkové omáčky byly bezchybné. Vše podtrhl překrásný interiér restaurace, pohodová nálada a výborné plzeňské. Doporučuji navštívit.

Poděkujte uživateli romansimik.
Recenzováno: 11. listopadu 2019

Chodíme Na kraj lesa rádi, krásné prostředí láká k procházkám a posezení.
O to horší bylo, když v sobotu 9.11.jsme se nechali zlákat na Svatomartinskou husu a místo gastro zážitku nám po dlouhém čekání naservirovali různého stupně gumové porce husy. Zřejmě ji zapomněli dopéci. Tři nejedlé porce nám vyměnili za poživatelné, ale efekt dozlatova propečené husičky, kde jde maso samo od kosti tady také nebyl.
Spojím li to s tím, že nám dvakrát přinesli pivo v rozbité, nebo obité sklenici, tak musím dát Na kraji lesa hezkou čtverku a mrzí mě to

Poděkujte uživateli 180bodo.
Recenzováno: 8. listopadu 2019

Penzion na Kraji lesa můžeme jen doporučit. Příjemná obsluha a servis, jídlo vynikající za příjemnou cenu. Co se týče okolí krasné všude kolem les z restaurace krásný výhled.

Poděkujte uživateli vojtak500.
Recenzováno: 18. října 2019

Příjemný penzion na krásném místě. Bohužel nám celý pobyt pokazil nepříjemný a arogantní personál penzionu. Takový přístup k hostům jsem ještě nezažila.

Datum návštěvy: září 2019
3  Poděkujte uživateli Iveta R.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Penzion Na kraji lesa, si také prohlíželi