“Nepoměr ceny vůči kvalitě”

Bez poskytnuté fotografie
Neměli byste fotografii?
Přidejte ji.
Restaurace Na Formance
Recenzováno: 8. června 2020

V sobotu 6. 6. 2020 jsem navštívil obec Lidečko, kde jsem zašel do Restaurace Na Formance na oběd. Majitel v rozhovorech prohlašuje, že se zaměřují na poctivou, čerstvou, českou kuchyni, což dle mého osobního zjištění se nezakládá zcela na pravdě. Objednal jsem si slepičí polévku s nudlemi a s játrovými knedlíčky za 59,- Kč, byla mi donesena slepičí polévka s domácími nudlemi, ale místo játrových knedlíčků v ní byla pouze játrová rýže nebo jinak řečeno játrové kapání, což do játrových knedlíčků má daleko. Chuť a síla polévky byla průměrná. Dále jsem si objednal svíčkovou za 169,- Kč, a i zde mám řadu výhrad, hovězí maso bylo staršího data, neboť mělo divnou pachuť, omáčka řídká, bez dochucení a musím říi zcela upřímně, že z celého hlavního jídla mě chutnala pouze domácí šlehačka a brusinky, což je za cenu 169,- Kč dost málo. Nealkoholické pivo Bernard zde stojí 39,- Kč,, presso 39,- Kč, mléko 7,- Kč. Vepřový řízek s vařenými bramborami, který měl můj známý přišel celkem na 194,- Kč. Dle mého názoru jsou zde hodně vysoké ceny, když si uvědomíme, že se jedná o vesnickou restauraci a je zde značný nepoměr mezi cenou a kvalitou jídla. Jediná pozitiva je příjemné hezké prostředí restaurace a rychlá, vstřícná obsluha....

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli Ivan N.

Už jste navštívili Restaurace Na Formance? Sdílejte své zkušenosti!